Тиждень професії

Категорія: Головна сторінка


Тиждень професії верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням, що проходив в училищі з 23 по 27 листопада був насиченим різноманітними заходами: відкриті уроки теоретичного і виробничого навчання, конкурси фахової майстерності серед учнів, виставка виробів, виготовлених у майстернях, професійний брейн-ринг, огляд-конкурс тематичних стіннівок, день відкритих дверей для учнів загальноосвітніх шкіл міста, району.

Відкритий урок з предмета спецтехнологія у навчальній групі першого курсу провів викладач-методист Чепіжак В.І.. Тема уроку Точіння зовнішніх канавок метою якого було навчити учнів технології точіння канавок; розвивати в них технічне мислення, вміння та навички самовдосконалення. Урок був чітко продуманий та спланований. Учні ознайомилися із призначенням, видами та основними розмірами канавок, технологією виточування їх, режимами різання, видами браку при виточуванні канавок, контролем розмірів канавок. Володимир Ілярійович вдало використав презентацію та відеоролик, на якому демонструвався сам процес точіння канавок.

Майстер виробничого навчання Климович В.С. на високому методичному рівні, як відзначили при обговоренні присутні, провів відкритий урок виробничого навчання у навчальній групі першого курсу на тему «Нарізання зовнішніх різьб плашками», вдало реалізувавши мету уроку - навчити учнів практичних навичок нарізання різьб. У вступному інструктажі Віталій Сергійович коротко повторив з учнями теоретичний матеріал, супроводжуючи опитування презентацією, зупинився на питаннях: види інструменту для нарізання зовнішньої різьби, матеріал для виготовлення плашок, послідовність прийомів нарізання різьби плашками на токарному верстаті, методи і засоби контролю зовнішньо різьби, основні види дефектів та способи їх усунення. Продуманий план уроку, високий темп його проведення, чітка вимова спонукали учнів до активної роботи. На завершення майстер виробничого навчання сам продемонстрував виконання роботи за станком.
Конкурси фахової майстерності серед учнів передбачали виконання теоретичних і практичних завдань і ускладнювалися залежно від курсу навчання.
У професійному брейн-рингу взяли участь три команди: гайки, шпильки, люнети з представників кожної групи. Учні активно включилися у інтелектуальну боротьбу, демонструючи досить високий рівень теоретичної підготовки. Кращим учасником брейн-рингу за кількістю правильних відповідей став учень третього курсу Бако Олександр, який став володарем головного призу від організаторів конкурсу.
Гостями дня відкритих дверей, що пройшов у четвер, 26 листопада, були учні дев’ятих класів Мукачівських ЗОШ №4 та № 6, а також Нижньокоропецької ЗОШ І-ІІ ступенів, які разом з класними керівниками познайомилися з діяльністю колективу нашого навчального закладу. Із зацікавленням учні розглядали вироби, виготовлені у виробничих майстернях, але найбільше їх зацікавили наші виробничі майстерні. Для більшості з них це справді стало першим знайомством з професіями.

Тиждень професії Тиждень професії

Тиждень професії Тиждень професії

Тиждень професії Тиждень професії

Тиждень професії Тиждень професії

Тиждень професії Тиждень професії

Тиждень професії Тиждень професії

Тиждень професії Тиждень професії

Тиждень професії Тиждень професії


Опубліковано: 27-11-2015, 12:57 | Переглядів: 925 | Версія для друку


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Архів публікацій

Липень 2019 (1)
Червень 2019 (10)
Травень 2019 (18)
Квітень 2019 (20)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (43)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 86Фотогалерея 86

Фотогалерея 86

2011 - 2012 навчальний рік 2052011 - 2012 навчальний рік 205

2011 - 2012...

Cоціологічне опитування

Яким браузером Ви користуєтесь?

Mozilla Firefox
Opera
Internet Exploer 6.0
Internet Exploer 8.0
Apple Safari
Google Chrome
інший ...