Найпомітніші події 2015 року

Категорія: Головна сторінка


1. Участь навчального закладу у Шостій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» - широкомасштабному професійному заході, де були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також закордонні навчальні заклади та освітні агенції з 12 країн світу. На виставці заступник директора з навчально-виробничої роботи Терпай В.М. мала нагоду презентувати інноваційні проекти, розроблені нашими педагогічними працівниками.

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


2.Наприкінці лютого на базі ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» - єдиного на Україні підприємства на ринку радіотехніки та електроніки з виробництва електронних комплектуючих, провідні спеціалісти підприємства провели для наших педагогів семінар-практикум, ознайомили із сучасним устаткуванням, обладнанням, технікою, прогресивними методами організації праці, необхідними для здійснення якісної підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів. Зустріч колективів була плідною ще й тому, що були досягнуті домовленості про співпрацю нашого навчального закладу та ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед». Співпраця передбачає не тільки стажування педагогічних працівників на підприємстві, а й надання робочих місць для проходження виробничої практики учнів та працевлаштування випускників навчального закладу.

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


3.У березні відбулася обласна олімпіада з охорони праці, в якій взяли участь представники шістнадцяти професійно-технічних навчальних закладів. Наш навчальний заклад представляли: учень першого курсу з професії слюсар-електрик з ремонту електроустаткування Ийбер Василь та його керівник Теліга І.А.. Усі учасники виконали завдання, продемонструвавши високий та достатній рівень знань, а переможцем став Ийбер Василь, який набрав 79 балів із 90 можливих; за підсумками ІІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який пройшов у грудні, третє місце серед студентів ВНЗ І-IV рівнів акредитації зайняла учениця другого курсу Фаринич Павла.

Найпомітніші події 2015 року

Найпомітніші події 2015 року


4.У травні представники педагогічного та учнівського колективів училища взяли участь у обласному профорієнтаційному заході «Свято професії», що проходив на базі Закарпатського обласного центру зайнятості. Гості та учасники свята протягом дня переглядали експозиції навчальних закладів, майстер-класи у виконанні педагогів та учнів. Майстер-класи, що демонстрували наші випускники Садварій О. та Пруниця В., вироби, виготовлені у майстернях, друкована продукція зацікавили відвідувачів виставкової експозиції училища. Напередодні вступної кампанії для випускників загальноосвітніх шкіл та їх батьків «Свято професії» стало доброю нагодою отримати інформацію про професії, яким можна навчатися, а ще сприяло прямому спілкуванню з представниками навчальних закладів.

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


5.Лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків» за темою Я – віртуоз у викладанні предмета, оголошеному журналом Профтехосвіта стали викладач інформатики Мушніков А.В., викладач економічних дисциплін Голуб О.М. та викладач спецдисциплін Бірюля О.В. Призерами конкурсу «Профтехосвіта на зламі століть», присвяченому 75-річчю створення трудових резервів, що оголосила редакція журналу «Профтехосвіта» стали Шелельо Тетяна Іванівна, майстер виробничого навчання, Чепіжак Володимир Ілярійович, викладач Климович Віталій Сергійович, майстер виробничого навчання, які надіслали цікаві матеріали з досвіду роботи.

Найпомітніші події 2015 року

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


6.За підсумками обласного огляду-конкурсу на кращий профорієнтаційний відеоматеріал «Моя професія – моя гордість» серед професійно-технічних навчальних закладів області, у якому наше училище представило шість відеоматеріалів з усіх професій, з яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, грамотами Департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації відзначено роботи творчих груп з професій секретар керівника (організації, підприємства, установи); оператор комп’ютерного набору (керівник проекту Рижкова О.П.) та слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (керівник проекту Бубряк І.М.).

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


7.Веб-сайт нашого навчального закладу цьогоріч нагороджений Дипломом за зайняте 3-тє місце у вебометричному рейтингу довузівських навчальних закладів України Sumy Web Rank 2015. Учасниками рейтингу стали близько 800 навчальних закладів – учасників V-го Конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти, що проводиться Інтернет-Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки. Вважаємо, що це досягнення є достойним результатом нашої спільної роботи на шляху відкритого інформаційного науково-освітянського середовища.

Найпомітніші події 2015 року


8.Дипломантом Всеукраїнського Дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», що проводився з метою об’єднання зусиль державних освітніх установ у справі патріотичного виховання молоді в жовтні-грудні, у номінації «Живопис» стала учениця другого курсу Смочко Вікторія, яка посіла третє місце у старшій віковій категорії.

Найпомітніші події 2015 року

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


9.14 жовтня з нагоди першого святкування Дня захисника України в училищі пройшла акція «Браслет нескорених», у навчальних групах пройшли уроки мужності, бесіди, години спілкування, зустрічі із учасниками АТО, спортивні змагання з силових видів спорту, літературно-музична композиція «Козацькому роду нема переводу».

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


10. У грудні в училищі працювала експертна комісія з атестації професії електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Учні випускної групи з професії успішно справилися із виконанням професійно-теоретичної та професійно-практичної частин комплексних кваліфікаційних завдань. Експерти: Кишкан Л.Б. - викладач спецдисциплін Перечинського професійного ліцею, Вереб А.А. - технічний директор ПАТ «Мукачівський завод Точприлад» оцінили роботи учнів на достатній і середній рівні, вказавши на типові помилки і недоліки. Члени експертної комісії проаналізували також стан матеріально-технічної бази, комплексно-методичного і кадрового забезпечення з цієї професії, стан організації навчально-виховного процесу, рівень організації навчально-методичної роботи.

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року

Найпомітніші події 2015 року Найпомітніші події 2015 року


Опубліковано: 29-12-2015, 12:31 | Переглядів: 951 | Версія для друку


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Архів публікацій

Квітень 2019 (7)
Березень 2019 (29)
Лютий 2019 (43)
Січень 2019 (10)
Грудень 2018 (11)
Листопад 2018 (16)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 63Фотогалерея 63

Фотогалерея 63

Фотогалерея 28Фотогалерея 28

Фотогалерея 28

Cоціологічне опитування

Чим потрібна реєстрація на сайті? для коментування новин.

Так, звісно що потрібно!
Ні, я думаю це зайве ...
Мені всерівно!