Тиждень права в училищі

Категорія: Головна сторінка


У період формування правосвідомості молоді, запобігти потенційним правопорушенням, сприяти ефективному та взаємовигідному суспільному співжиттю в Україні, допомагає роз’яснення важливості дотримання закону. Заходи у рамках Тижня права в училищі, що традиційно проходить на початку грудня, були цікавими та пізнавальними.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини викладачі Попович М.М., Мартин І.Я., Голуб О.М. провели Всеукраїнський урок «Права людини», у бібліотеці училища учні, педагоги мали можливість ознайомитися із тематичною підбіркою видань про права людини, учнівськими дослідницькими роботами на правову тематику «Права людини і громадянина» згідно розділу ІІ Конституції України, тематичними стіннівками.
Протягом тижня у кожній навчальній групі пройшли тематичні виховні години «Реалізація і захист прав людини в сучасній Україні», на яких учні говорили про основні права та свободи людини, в училищі працювала лекторська група, яка ознайомила з інформацією про Міжнародний День права, лауреатів Нобелівської премії Миру. Про Міжнародні правові механізми законодавчого дотримання прав людини» йшлося під час теоретичної конференції – засідання «за круглим столом».

Працівники служби соціального захисту Мукачівського міськвиконкому Гегедош О.Л., Соскіда Д.А., Мартин І.І. під час зустрічі з учнями першого курсу говорили про проблеми насильства в сім’ї та знайомили учнів із основними законодавчими актами щодо прав дітей.

У рамках оголошеного Президентом України Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» старший лейтенант внутрішньої служби Бенца Т.В., інспектор Мукачівського міськрайонного відділу з питань пробації західного регіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, провела з учнями другого та третього курсу годину спілкування на тему «Права, гарантовані Конституцією та законами України у різних сферах суспільного життя, обов’язки та відповідальність». Особливу увагу було приділено розповіді про види правової відповідальності, причини та наслідки притягнення неповнолітніх громадян до різних видів покарань. Учні із зацікавленням брали участь у обговоренні своїх прав та обов'язків. І головне, що зрозуміли юнаки та дівчата: кожен свій крок треба обмірковувати, бути відповідальними за свої вчинки, щоб не скоювати злочини та правопорушення.

Тиждень права в училищі Тиждень права в училищі

Тиждень права в училищі Тиждень права в училищі

Тиждень права в училищі Тиждень права в училищі

Тиждень права в училищі Тиждень права в училищі

Тиждень права в училищі Тиждень права в училищі

Тиждень права в училищі Тиждень права в училищі


Опубліковано: 17-12-2018, 10:00 | Переглядів: 193 | Версія для друку


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архів публікацій

Березень 2019 (26)
Лютий 2019 (43)
Січень 2019 (10)
Грудень 2018 (11)
Листопад 2018 (16)
Жовтень 2018 (15)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Cоціологічне опитування

Яким браузером Ви користуєтесь?

Mozilla Firefox
Opera
Internet Exploer 6.0
Internet Exploer 8.0
Apple Safari
Google Chrome
інший ...