День безпечного Інтернету

Категорія: Головна сторінка


5 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) щоб привернути увагу громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для юних користувачів.
З метою поглиблення і розширення знань з основ безпечної роботи в Інтернеті в училищі було проведено День безпечного Інтернету, в рамках пройшли: тематичні виховні години на теми: Захистимо себе від Інтернету, Інтернетний етикет, Година без Інтернету – сильна людина, Інтернет – користь і шкода, on-line полювання – будь захищеним!, перегляд відеороликів «Безпека дітей в Інтернеті», урок інформатики з учнями першого курсу на тему «Безпечна робота в Інтернет», засідання методичної комісії викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору, гуртківці підготували черговий випуск періодичного видання «Сам Собі Видавець» і розповсюджували тематичні інформаційні буклети.
На засіданні методичної комісії педагогічні працівники ознайомилися з матеріалами інтерактивного уроку видавництва «Ранок» на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи ризик?» та обговорили питання безпеки підлітків від сексуальних ризиків в мережі Інтернет.
Учениці першого курсу з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору прослухали доповіді експертів на теми: «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей».
Викладач спеціальних дисциплін Мушніков А.В. провів урок інформатики на тему «Безпечна робота в Інтернет», говорив з учнями про поняття інформаційної безпеки, загрози інформаційної безпеки, а також проаналізував загрози для смартфонів, що є актуальним для молоді. На уроці було розглянуто поняття соціальної інженерії та як зловмисники використовують результати досліджень із соціальної інженерії, щоб спонукати людину виконати певні дії чи розголосити конфіденційну інформацію. Тому викладач детально проаналізував основні правила безпеки при роботі в мережі Інтернет. Для кращого засвоєння матеріалу і набуття практичних навичок провів тренувальну вправу щоб навчити захищати свої комп’ютери та смартфони від загроз інформаційної безпеки. Зокрема в зв’язку з великою популярністю безкоштовного сервісу Google і наявністю в ньому облікового запису практично в кожного учня, було запропоновано налаштувати двохетапну перевірку для їхнього облікового запису Google з генеруванням кодів входу, що забезпечить додатковий захист своєї конфіденційної інформації.

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету


Опубліковано: 6-02-2019, 14:35 | Переглядів: 170 | Версія для друку


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Архів публікацій

Липень 2019 (1)
Червень 2019 (10)
Травень 2019 (18)
Квітень 2019 (20)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (43)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 63Фотогалерея 63

Фотогалерея 63

Фотогалерея 34Фотогалерея 34

Фотогалерея 34

Cоціологічне опитування

Чим потрібна реєстрація на сайті? для коментування новин.

Так, звісно що потрібно!
Ні, я думаю це зайве ...
Мені всерівно!