ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ

Категорія: Головна сторінка


28 січня пройшла презентація Навчально-практичного центру електротехнічного спрямування з професій „Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняˮ; „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткуванняˮ.
На презентації Центру були присутні: заступник начальника управління – начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та науки департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Оксана Довганич, директор Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Роман Мельничук, головний інженер Мукачівського РЕМ Степан Товт, головний енергетик Мукачівського заводу залізобетонних виробів і конструкцій Сергій Калій, засновники ТОВ «Ліка-Комфорт» Олена та Олександр Ціва, майстер Українсько-австрійського підприємства ТОВ "Фішер-Мукачево" Андрій Денисюк, начальник відділу кадрів ПрАТ "Мукачівський завод "Точприлад" Олександр Піняшко, ректор Мукачівського державного університету Тетяна Щербан, завідувач кафедри машинобудування, природничих дисциплін та інформаційних технологій Мукачівського державного університету Олексій Пристая, начальник відділення АТ КБ ПриватБанк Олександр Нестеренко.

Директор Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево Мирослава Газдик презентувала обладнаний за сучасними вимогами Навчально-практичний центр і зазначила, що на реалізацію проєкту було виділено понад півмільйона гривень з державного бюджету та понад 300 тисяч гривень спеціального фонду училища. Викладач спеціальних дисциплін Ігор Бубряк розповів про технічні можливості робочих місць, їх ефективність у процесі формування практичних навичок і відповідність вимогам сучасності. Присутні із зацікавленням спостерігали за виконанням робіт у ході уроку виробничого навчання з теми: „Встановлення світильників, вимикачів і розеток та приєднання їх до лінії електропостачанняˮ під керівництвом майстра виробничого навчання Володимира Воробця.

За словами начальника відділу вищої, професійно-технічної освіти та науки департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Оксани Довганич позитивні зміни і модернізація закладів професійної (професійно-технічної) освіти області є надзвичайно важливими для забезпечення ринку праці регіону компетентними професіоналами, що у свою чергу викликає зацікавленість роботодавців, соціальних партнерів і спонукає до ефективної співпраці.
Директор Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Роман Мельничук наголосив, що у процесі структурних та соціально-економічних змін винятково важливе значення має забезпечення регіональних галузей економіки кваліфікованими робітничими кадрами.
„Створений Навчально-практичний центр цілком і повністю орієнтований на потреби роботодавцівˮ - зазначила директор ТОВ «Ліка-Комфорт» Олена Ціва і висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю та сприяння розвитку матеріально-технічної бази Центру.
Завідувач кафедри машинобудування, природничих дисциплін та інформаційних технологій Мукачівського державного університету Олексій Пристая підкреслив, що відкриття навчально-практичних центрів – це не тільки можливість підвищення якості підготовки випускників училища, а й можливість продовжити навчання у закладах вищої освіти, успішно знайти своє місце у житті.
Новостворений сучасний освітній осередок забезпечить якісну професійну підготовку здобувачів освіти різних вікових груп, стажування та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Центр сприятиме підвищенню загального рівня професійності фахівців електротехнічної галузі, престижу робітничих професій, позитивному іміджу професійної (професійно-технічної) освіти в регіоні та Україні.
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУОпубліковано: 28-01-2021, 14:44 | Переглядів: 298 | Версія для друку
Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Архів публікацій

Березень 2021 (3)
Лютий 2021 (31)
Січень 2021 (6)
Грудень 2020 (27)
Листопад 2020 (31)
Жовтень 2020 (14)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Привітання...

2011 - 2012 навчальний рік 2102011 - 2012 навчальний рік 210

2011 - 2012...

Cоціологічне опитування

Чим потрібна реєстрація на сайті? для коментування новин.

Так, звісно що потрібно!
Ні, я думаю це зайве ...
Мені всерівно!