Турнір Пам’яті

Категорія: Головна сторінка

25 та 27 лютого на базі училища пройшов турнір «Пам’яті Героїв Небесної Сотні». Змагання з волейболу пройшли серед збірних команд дівчат та юнаків закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Мукачево. Перед початком змагань представники команд та суддівська колегія хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, які полягли за волю та незалежність України. Турнір пройшов у дружній, сповненій спортивного суперництва, атмосфері.

Турнір Пам’яті

Опубліковано: 2-03-2020, 15:55 | Переглядів: 49

Методична комісія викладачів природничо-математичних дисциплін

Категорія: Методична робота » Методичні комісії

Алмашій Меланія Еліашівна, голова методичної комісії, викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Члени методичної комісії:

1. Солочинська Алла Олександрівна, викладач математики, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

2. Ляшенко Павло Михайлович, викладач фізики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;

3. Машіка Віталій Іванович, викладач фізики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;

4. Ляшенко Ольга Павлівна, викладач математики, спеціаліст першої категорії.

5. Бора Василь Іванович викладач біології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Опубліковано: 2-03-2020, 14:03 | Переглядів: 36

Методична комісія викладачів суспільних дисциплін

Категорія: Методична робота » Методичні комісії

Калинич Роман Іванович, голова методичної комісії, викладач історії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Члени методичної комісії:

1. Попович Матвій Матвійович, викладач громадянської освіти, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

2. Янчишин Вікторія Василівна, викладач історії, спеціаліст першої категорії

3. Задорожна Наталія Михайлівна, викладач художньої культури, спеціаліст другої категорії

4. Мартн Іван Яношович, викладач правових знань, спеціаліст першої категорії

5. Сліпенький Ярослав Миколайович, керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури, спеціаліст першої категорії

6. Алмаші Вікторія Йосипівна, викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії.

7. Леньо Михайло Миронович, викладач Захисту Вітчизни, спеціаліст

8. Голуб Ольга Миколаївна, викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

9. Любчинська Ольга Іванівна, викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст другої категорії;

10. Лучинець Тетяна Володимирівна, викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Опубліковано: 2-03-2020, 14:02 | Переглядів: 53

Методична комісія викладачів філологічних дисциплін

Категорія: Методична робота » Методичні комісії

Голомб Тетяна Миколаївна, голова методичної комісії, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Члени методичної комісії:

1. Яцкулинець Надія Василівна, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії;

2. Рогач Наталія Василівна, викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;

3. Канчій Еріка Андріївна, викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

4. Загребельна Наталія Анатоліївна, викладач німецької мови, спеціаліст першої категорії;

5. Плоскіна Мар’яна Іванівна, викладач німецької мови, спеціаліст першої категорії;

6. Леньо Наталія Андріївна, викладач англійської мови, спеціаліст другої категорії.

Опубліковано: 2-03-2020, 13:57 | Переглядів: 80


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 











Архів публікацій

Квітень 2020 (3)
Березень 2020 (32)
Лютий 2020 (31)
Січень 2020 (13)
Грудень 2019 (16)
Листопад 2019 (25)



Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 24Фотогалерея 24

Фотогалерея 24

2010-2011 навчальний рік 32010-2011 навчальний рік 3

2010-2011...

Cоціологічне опитування

Ваша думка. Скільки має тривати урок?

30 хв.
35 хв.
40 хв.
45 хв.
50 хв.