Пам'ять робить нас сильнішими

Категорія: Головна сторінка


День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – пам'ятні дні в Україні, які відзначають 8-9 травня. Ці події прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом. Цими днями ми вшановуємо подвиг Українського народу, його внесок у перемогу та висловлюємо повагу всім борцям за свободу і незалежність нашої держави.
Для заходів, приурочених цим датам, використовується символ пам’яті про тих, хто загинув в усіх війнах – червоний мак. Актив учнівської ради гуртожитку ініціював проведення 7 травня загальноучилищної акції «Маки памяті». Напередодні разом з вихователем гуртожитку Юско І.А. юнаки та дівчата виготовляли символи минулого – стилізовані червоні маки з паперу за дизайном, розробленим за ініціативи Українського інституту національної пам’яті, а вранці вручали їх учням та педагогам училища.
Пам'ять робить нас сильнішими Пам'ять робить нас сильнішими

Пам'ять робить нас сильнішими Пам'ять робить нас сильнішими

Викладач історії Калинич Р.І. та учнівський актив третього курсу підготували і провели позаурочний захід для учнів першого курсу «Пам'ять робить нас сильнішими», у ході якого згадували окремі історичні факти, говорили про героїзм і подвиг, читали поезії, вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.
Пам'ять робить нас сильнішими

Класні керівники Янчишин В.В., Голомб Т.М., Алмаші М.Е., Плоскина М.М. провели у навчальних групах "Урок звитяги", присвячений відомим постатям та героїзму бійців за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях, у ході якого вшанували українців, котрі боролися проти агресора на всіх фронтах другої світової війни - від Атлантики до Тихого океану. Водночас згадали тих героїв, хто захищає нашу і свободу Європи від агресора сьогодні. Учні переглянули короткі відеоролики, розроблені Міністерством інформаційної політики України за участі Українського інституту національної пам’яті.
“Ми пам’ятаємо, що у 1945-у українці в лавах об’єднаних націй перемогли агресора. Ми пам’ятаємо сьогодні про тисячі українських військових, які захищають нашу свободу та ідентичність на Сході. І ми переможемо у війні з цим злом. Бо тільки там де пам'ятають загиблих є ті хто захищає живих” – таким гаслом закінчили Урок звитяги класний керівник Плоскіна М.І. та майстер виробничого навчання Варга Є.П.
Пам'ять робить нас сильнішими Пам'ять робить нас сильнішими

У бібліотеці училища була представлена тематична експозиція матеріалів присвячених пам’ятним дням. Крім того, здобувачам запропонована підбірка книг, у яких в художньому та документальному викладі подаються факти та події Другої світової війни: Ф.Людний. Дорогою війни; Україна в полум’ї війни 1941-1945; І.Патриляк, М.Боровик. Україна в роки Другої світової війни; Друга світова війна в історичній пам’яті України; Україна у Другій світовій війні.
Пам'ять робить нас сильнішими

Члени гуртка інформаційно-видавничої діяльності (керівник Чепіжак Н.С.) підбирали інформацію та зверстали черговий тематичний випуск періодичного видання «Сам Собі Видавець»


Опубліковано: 7-05-2021, 14:31 | Переглядів: 267 | Версія для друку
Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 Архів публікацій

Червень 2022 (14)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (7)
Березень 2022 (7)
Лютий 2022 (29)
Січень 2022 (20)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 49Фотогалерея 49

Фотогалерея 49

Фотогалерея 86Фотогалерея 86

Фотогалерея 86

Cоціологічне опитування

Яким браузером Ви користуєтесь?

Mozilla Firefox
Opera
Internet Exploer 6.0
Internet Exploer 8.0
Apple Safari
Google Chrome
інший ...