Тиждень професійно-технічної освіти. День четвертий

Категорія: Головна сторінка


25 листопада у співпраці з Мукачівським міськрайонним центром зайнятості представники учнівського та педагогічного колективу училища мали нагоду поспілкуватися з випускниками Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16. У ході зустрічі говорили про важливість вибору професії, про перспективи, дефіцит кваліфікованих робітників у нашої держави.
Леонов Сергій, учень другого курсу з професії «Електромеханік з обслуговування та ремонту лічильно-обчислювальних машин» розповів школярами про умови навчання в училищі, можливості розвивати свої таланти та здібності, а також поділився власним досвідом успішного застосування отриманих знань і практичних навичок.
Тиждень професійно-технічної освіти. День четвертий

На відкритому уроці з предмета «Основи вебдизайну» викладач Олександр Бірюля та учениці другого курсу з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; секретар керівника (організації, підприємства, установи)» розглядали тему: «Фрейми, теги й атрибути фреймів. Використання посилань у фреймах». Під час уроку учні індивідуально працювали з навчальним сайтом https://www.w3schools.com/html/html_iframe.asp, розглянули і проаналізували приклади коду, виконували практичні вправи.
Вікторина, проведена на платформі Kahoot!, виявила чотирьох переможців, серед яких: Повханич Кароліна, Возницька Наталія, Кенес Анастасія, Кателікова Аліна.
Тиждень професійно-технічної освіти. День четвертий

Практичний психолог училища Вікторія Кондрич, соціальний педагог Тетяна Лучинець провели для педагогічних працівників училища методичний семінар з елементами тренінгу «Професійна самореалізація та професійних стиль». Активізація творчого потенціалу педагогічних працівників училища, створення умов вільного спілкування та встановлення позитивного мікроклімату у колективі – про все це, а також про самореалізацію педагога у модернізованій системі професійної (професійно-технічної) освіти, про індивідуальні педагогічні стилі говорили досвідчені та молоді педагоги училища.
Тиждень професійно-технічної освіти. День четвертий

На заняттях гуртка з «Інформаційно-видавничої діяльності» (керівник гуртка Наталія Чепіжак) молодь створює цікаві вітальні листівки, проспекти, календарі, рекламні флаєри, візитівки, а також вдосконалюють навички самостійної роботи з дизайну і верстки, оволодівають методиками журналістської роботи, що дуже важливо для майбутнього секретаря та оператора. На черговому засіданні майбутні оператори з обробки інформації створювали буклет з рекламою Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево. Гуртківці з цікавістю підбирали текстовий матеріал, фото для кращого висвітлення професій, яких навчають в училищі, додавали іншу актуальну інформацію.
Тиждень професійно-технічної освіти. День четвертий

На занятті гуртка «Радіоаматор» під керівництвом майстра виробничого навчання Євгенія Варги гуртківці вивчили технічні креслення для монтажу та складання радіотехнічного пристрою. У ході виконання практичної роботи здійснювали підбір необхідних радіокомпонентів та перевіряли їх на справність, виконували монтаж окремих складових радіотехнічного пристрою, що у підсумку дасть можливість змонтувати готовий макет пристрою (блок живлення, підсилювач, тощо)
Тиждень професійно-технічної освіти. День четвертий


Опубліковано: 25-11-2021, 16:28 | Переглядів: 176 | Версія для друку
Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Архів публікацій

Січень 2022 (8)
Грудень 2021 (32)
Листопад 2021 (31)
Жовтень 2021 (22)
Вересень 2021 (20)
Серпень 2021 (4)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

17.12.2009 417.12.2009 4

17.12.2009 4

Фотогалерея 83Фотогалерея 83

Фотогалерея 83

Cоціологічне опитування

Яким браузером Ви користуєтесь?

Mozilla Firefox
Opera
Internet Exploer 6.0
Internet Exploer 8.0
Apple Safari
Google Chrome
інший ...