Тиждень професійно-технічної освіти. День п’ятий

Категорія: Головна сторінка


Учні першого, другого і третього курсів напряму підготовки «Електроніка» взяли участь у олімпіаді з спецтехнології. У структурі різнорівневих завдань були передбачені питання і навчального, і виробничого характеру. Переможцями стали: Ілля Алмашій (третій курс, професія «Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів; контролер радіоелектронної апаратури та приладів», друге і третє місця здобули учні першого курсу Іван Бочка та Владислав Стецько.
Тиждень професійно-технічної освіти. День п’ятий

Відкритий урок з виробничого навчання на тему: Створення поліграфічної продукції засобами програми верстки провела у навчальній групі другого курсу з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; секретар керівника (організації, підприємства, установи)» майстер виробничого навчання Алла Лозовик. Під час практичного заняття учні самостійно створювали публікацію на рубрику «Вітання», використали всі засоби створення публікацій та уміло застосовували практичні навички з професії.
Тиждень професійно-технічної освіти. День п’ятий

Тему «Регулювання складальних одиниць радіотехнічних пристроїв» розглядали у ході відкритого уроку виробничого навчання учні другого курсу з професії «Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів; контролер радіоелектронної апаратури та приладів». Майстер виробничого навчання» Ганна Печкевич ознайомила учнів з вимогами до регулювання автогенераторів гармонійних коливань, особливістю якого є безперервне генерування електричних сигналів без відсутності вхідного сигналу. Упродовж уроку учні набували практичних навичок, збирали схему для дослідження роботи автогенератора.
Тиждень професійно-технічної освіти. День п’ятий

На черговому занятті гуртка SMEM-освіта (керівник Михайло Кипила) гуртківці виконували практичне завдання з робототехніки. Юнаки набували практичних навичок з складання, монтажу та програмування електронних програмованих модулів.
Тиждень професійно-технічної освіти. День п’ятий

Учні перших-других курсів, учасники гуртка «Програміст» із задоволенням відкривають у собі здібності писати прості, але корисні програми мовою програмування високого рівня Python. Керівник гуртка Олександр Бірюля, навчаючи програмуванню, допомагає учням розкрити їх творчий потенціал і перетворити їх нові знання у прості, але корисні програми. На черговому занятті учні навчилися використовувати віджет Canvas бібліотеки tkinter для малювання прямих, прямокутників, полігонів та еліпсів. Краще за всіх матеріал засвоїли Максим Мізін, Сергій Сопко.
Тиждень професійно-технічної освіти. День п’ятий

Упродовж Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти тижня в училищі пройшов огляд учнівських стіннівок «Моя професія найкраща!», на шпальтах яких кожна навчальна група по своєму популяризувала свою професію. Стіннівки вирізнялися оригінальністю і за змістом, і за формами, бо кожен, хто любить свою професію, вважає її найцікавішою, найпривабливішою, найкращою.
Тиждень професійно-технічної освіти. День п’ятий


Опубліковано: 26-11-2021, 14:24 | Переглядів: 230 | Версія для друку
Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Липень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Архів публікацій

Липень 2022 (2)
Червень 2022 (17)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (7)
Березень 2022 (7)
Лютий 2022 (29)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 38Фотогалерея 38

Фотогалерея 38

Фотогалерея 52Фотогалерея 52

Фотогалерея 52

Cоціологічне опитування

Ваша думка. Скільки має тривати урок?

30 хв.
35 хв.
40 хв.
45 хв.
50 хв.