Чепіжак Володимир Ілярович

Категорія: Сторінка педагогічного працівника


Чепіжак Володимир Ілярович


Чепіжак Володимир Ілярович – викладач спеціальних дисциплін,
керівник гуртка Проектування технологічної оснастки і різального інструменту

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії,

Педагогічне звання: «викладач-методист»

Освіта: повна вища, 1989, Львівський політехнічний інститут,

Спеціальність: Технологія машинобудування, металообробні станки і інструменти

Педагогічний стаж: 19 років

Рік та результати останньої атестації: 2010, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист»

Підвищення кваліфікації: 2012, НМЦ ПТОПК у Хмельницькій обл,
свідоцтво 12СПК 932107

Предмети: технологія верстатних робіт, основи гідравліки та механіки, допуски і технічні вимірювання, технології, матеріалознавство, технічне креслення

Педагогічне кредо:
До професії вчителя відноситися відповідально, до викладання предмету – творчо, до учнів – доброзичливо


Педагогічна діяльність


Мета атестації:
Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист»

Методична проблема: видання довідника з матеріалознавства

Відкриті уроки:
2011 - Тема «Шліфування зовнішніх циліндричних поверхонь» (відкритий урок з предмета Технологія верстатних робіт у групі 3-го курсу для педагогічних працівників училища).
2012 - Тема: «Нарізання різьби мітчиками і плашками» (відкритий урок з предмета Технологія верстатних робіт у групі 1-го курсу для викладачів та майстрів методичної комісії).
2013 - Тема: «Свердління отворів на токарно-гвинторізному верстаті» Урок з використанням презентації та відеоматеріалу. (Відкритий урок з предмета Технологія верстатних робіт у групі 1-го курсу для педагогічних працівників училища)
2013 - Тема: "Технологія виготовлення молотка". Урок з використанням презентації та відеоматеріалу. (відкритий урок з предмета Технології у групі 2-го курсу для обласної методичної секції викладачів предмета Технології ПТНЗ області).

Методичні напрацювання:
- Загальні рекомендації по виконанню дипломного проекту (2010)
Засвоєння учнями методів розробки і технологічного рішення поставленого завдання; закріплення навиків самостійної роботи з технічною літературою при і досвіду переддипломної використанні одержаних знань практики на виробництві.

- Методичні рекомендації: «Рекомендації по виконанню курсової роботи з предмета «Технологія машинобудування та технічне нормування» для учнів спеціальності 5.090227 «Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» (2010)

- Методична розробка на тему: «Шліфування зовнішніх циліндричних поверхонь» (2010).
Розглядаються питання технології обробки зовнішніх циліндричних поверхонь шліфуванням, вибору обладнання, форми та розміру шліфувального круга, режимів обробки, правлення ШК та безпеки праці. Методична розробка призначена для учнів що навчаються на 3-й розряд з професії Верстатник широкого профілю.

- Методична розробка на тему: «Нарізання різьби мітчиками і плашками» (2010).
Розглядаються питання технології нарізання різьби мітчиками і плашками, їх класифікацію, режимів різання при нарізанні різьби, види браку та методи його усунення, контроль та вимірювання різьби. Методична розробка призначена для учнів що навчаються на 2-й розряд з професії Верстатник широкого профілю.

- Навчальний посібник «Металорізальні верстати» (2011).
У навчальному посібнику наведені загальні відомості про металорізальні верстати, їх будову, принцип роботи, технічні характеристики, налагодження та галузь використання. Велика увага приділяється верстатам з числовим програмним керуванням та автоматичним лініям.
Посібник пройшов рецензію на кафедрі технології машинобудування ДВНЗ "Ужгородський національний університет".

- Матеріал для енциклопедії з професії Верстатник широкого профілю та Оператор верстатів з програмним керуванням (2012).

- Електронна база напрацювань з професії верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням (2014).

- Презентацій з тем:
- «Токарні верстати».
- «Основні вузли токарно-гвинторізного верстату».
- «Свердління отворів на токарному верстаті».
- «Типи токарних різців».
- «Фрезерні верстати і роботи, що виконуються на них».
- «Технологія виготовлення молотка».

- Статті в журнал на тему: “Шліфування зовнішніх циліндричних поверхонь деталей тіл обертання“ (2014).

Публікації у засобах масової інформації:
«Нарізання різьб плашками і мітчиками на токарному верстаті» – інформаційно-методичний збірник «Вісник», 2011, №4

«Нарізання різьб плашками на токарному верстаті» - журнал "Профтехосвіта", 2012, №11.

Участь у роботі творчих груп
- Голова методичної комісії викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з напряму підготовки Машинобудування.
- Виступ на засіданні обласної методичної секції ПП професій металообробки на тему: "Методика викладання лабораторно-практичних робіт з предметів матеріалознавство, допуски та технічні вимірювання, технологія верстатних робіт", де детально проаналізував структуру, алгоритм проведення та вимоги до виконання лабораторно-практичних робіт з предмету „Технологія верстатних робіт”. Наочно продемонстрував застосування мультимедійних засобів при проведенні лабораторно-практичних робіт (16.02.2010).
- Участь в розробці завдань на теоретичний тур ІІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії “Верстатник широкого профілю”. 2011 р.
- Участь у складі експертної комісії з атестації Ужгородського професійного машинобудівного ліцею з професії слюсар з ремонту автомобілів. 2013 р.
- Виступ на засіданні обласної методичної секції ПП професій металообробки на тему: "Оптимізація комплексно-методичного забезпечення з професії Верстатник широкого профілю" (21.02.2013 р.)
- Участь в галузевому науково-методичному семінарі на тему: «Впровадження інновацій у професійну підготовку фахівців машинобудівної галузі», який проводив інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників (м. Донецьк). Отримано сертифікат. 2013 р.
- Доповідь на тему: «Впровадження інноваційних технологій на уроках спеціальних дисциплін та виробничого навчання з професії верстатник широкого профілю» (засідання педагогічної ради, протокол № 6 від 27.05.2013)
- Доповідь на тему: «Розвиток творчої індивідуальності викладача, майстра в/н, підвищення результативності та якості навчально-виховного процесу шляхом формування мотивації навчання учнів» (засідання педагогічної ради, протокол № від 29.05.2014)
- Участь у складі експертної комісії з атестації Ужгородського професійного машинобудівного ліцею з професії токар, фрезерувальник. 2014 р.
- Участь у складі журі у конкурсі професійної майстерності серед майстрів в/н з професії Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням.

Участь у конкурсах, оглядах

Участь учнів в олімпіадах, конкурсах, оглядах:
2009 р. І-е місце в обласній олімпіаді з предмета "Технічне креслення", учень Кирилюк Іван.
2013 р. ІІІ-є місце в обласному конкурсі учнівських проектів з предмета «Технології», учень Брейхал Василь.
2014 р. І-е місце в обласній олімпіаді з предмета "Технічне креслення", учень Дурдинець Юрій.

Позанавчальна робота


Керівництво гуртком: Проектування технологічної оснастки і різального інструменту

- Створення портфоліо викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання методичної комісії металообробних професій. 2011 р.

- Відеопрезентація про роботу методичної комісії з напрямку Машинобудування (2011).
У відеопрезентації представлений склад методичної комісії з даного напрямку підготовки, навчальна та матеріально-виробнича база, процес проведення теоретичних та практичних занять. Можна використовувати для проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл.

- Відкрита виховна години присвячена традиціям і обрядам закарпатського весілля (2010).
Мета: донести учням місцеві весільні традиції і обряди.

- Виховна година на тему: „Утворення Карпатської України” (2011). Мета: поглибити знання учнів про події, які пов’язані з утворення Карпатської України та проголошенням повної її державної самостійності, формувати патріотичне ставлення учнів до історії свого краю і свого народу.

- Виховна година на тему «Бій під Крутами» (2013).
Мета: поглибити знання учнів про події, які пов’язані з боротьбою українського народу за свободу і незалежність.

- Виховна година присвячена 200-річчю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – великого генія українського народу (2014).


Опубліковано: 28-11-2012, 16:06 | Переглядів: 2588 | Версія для друку

Інформаційне повідомлення

Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Найчастіше читають

Архів публікацій

Липень 2019 (1)
Червень 2019 (10)
Травень 2019 (18)
Квітень 2019 (20)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (43)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

17.12.2009 1717.12.2009 17

17.12.2009 17

Фотогалерея 45Фотогалерея 45

Фотогалерея 45

Cоціологічне опитування

Ваша думка. Скільки має тривати урок?

30 хв.
35 хв.
40 хв.
45 хв.
50 хв.