Рижкова Ольга Павлівна

Категорія: Сторінка педагогічного працівника


Рижкова Ольга Павлівна


Рижкова Ольга Павлівна - – викладач спеціальних дисциплін

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії

Педагогічне звання: -

Освіта: 2014, Київський національний університет культури та мистецтв

Спеціальність: Документознавство та інформаційна діяльність
2006, Ужгородський національний університет

Спеціальність: соціальна робота

Педагогічний стаж: 8 років

Рік та результати останньої атестації: 2015, присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»

Підвищення кваліфікації:
2016 БІНПО ДВНЗ «УМО» свідоцтво СПК86188-0081 (викладач професійно.-теоретичної підготовки)

Предмети: основи діловодства, діловодство, технологія КОІ

Педагогічне кредо:
Учень - це не посудина, яку потрібно наповнити,
учень - це факел, який потрібно запалити.


Педагогічна діяльність


Мета атестації:
Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»

Методична проблема: Використання Web-технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки

Відкриті уроки:
2015-2016 н.р. – Тема «Складання та оформлення наказів з особового складу. Реквізити наказу та вимоги до викладу тексту. Витяг з наказу» з предмета Документаційне забезпечення управління (для членів методичної комісії)
2016-2017 н.р. – Тема «Службові відрядження. Складання та оформлення наказу про відрядження» з предмета Документаційне забезпечення управління (для членів методичної комісії у рамках тижня професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору)
2017-2018 н.р. – Тема «Письмові звернення громадян. Законодавчі акти по роботі з письмовими зверненнями громадян. Класифікація письмових звернень та вимоги до них» з предмета Документаційне забезпечення управління (для педагогічних працівників училища)

Методичні напрацювання:

Методичні рекомендації «Вивчення психологічного клімату учнівської групи методом соціометрії» (2017)
У методичних рекомендаціях описано методику проведення соціометрії, наведено зразки анкети, таблиці результатів. За допомогою метода соціометрії можна дослідити міжособистісні зв’язки в учнівському середовищі, виявити позитивного та негативного лідерів.

Методичні рекомендації «Профілактика девіантної поведінки підлітків» (2016)
У методичних рекомендаціях наведено структуру заняття з елементами тренінгу та охарактеризовано прояви девіантної поведінки підлітків, визначено шляхи профілактики девіантної форми поведінки підлітків.

Методичні рекомендації «Управління конфліктною ситуацією та вивчення причин конфліктної поведінки учнів професійних навчальних закладів» (2016)
У методичних рекомендаціях розкрито теоретичні, методичні та практичні аспекти теми. «Управління конфліктною ситуацією та вивчення причин конфліктної поведінки учнів професійних навчальних закладів», наведено методичну розробку уроку на тему «Конфліктні ситуації та аналіз причин їх виникнення», описано методику та результати проведення соціометричного дослідження щодо вивчення рівня згуртованості учнівського колективу.

Методична розробка «Експертиза цінності документів: науково-методична база» (2015)
Методична розробка на тему: «Експертиза цінності документів:науково-методична база». Метою даної роботи є - з’ясування сутності експертизи цінності документів та дослідження її нормативно-методичної бази. У роботі дано тлумачення основним поняттям, які характеризують видову властивість документів на предмет їх цінності і оригінальності; розкрито теоретичні аспекти експертизи цінності документів, її наукові засади та види; охарактеризовано нормативно-правову базу з даного питання та розкрито проведення експертизи на стадії керування документацій ними процесами на малому підприємстві (зі зразками документів)

Участь у конкурсах, оглядах:
Обласний огляду-конкурсу на кращий профорієнтаційний відеоматеріал «Моя професія – моя гордість» серед ПТНЗ області, у якому наше училище представило шість відеоматеріалів з усіх професій, з яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, грамотами Департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації відзначено роботи творчих груп з професій секретар керівника (організації, підприємства, установи); оператор комп’ютерного набору (керівник проекту Рижкова О.П.)

Публікації у засобах масової інформації:
«Складання та оформлення наказів з особового складу. Реквізити наказу та вимоги до викладу тексту. Витяг з наказу» - Інформаціційно-методичний збірник Вісник, №4, 2015)

Участь у роботі засідань методичної комісії, педагогічної ради, педагогічних читаннях, творчих груп:
- Творча група з розробки завдань комплексних кваліфікаційних завдань з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору), кваліфікація секретар керівника (2017)
- Творча група з розробки завдань комплексних кваліфікаційних завдань з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору), кваліфікація оператор комп’ютерного набору другої категорії (2017)
- Творча група з розробки завдань комплексних кваліфікаційних завдань з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору), кваліфікація оператор комп’ютерного набору першої категорії (2017)
- Розробка завдань для проведення конкурсу кращий з професії секретар
- Доповідь на тему «Профілактика девіантної поведінки підлітків» (педагогічні читання, січень 2018)
- Доповідь на тему «Використання Web-технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки» (протокол засідання МК № 6 від 10.01.2018)

Позанавчальна робота


Виготовлення профорієнтаційних матеріалів.
Участь у «Ярмарці професій»
Тиждень професії секретар

27 жовтня у навчальних групах першого та другого курсу відбулася бесіда з представником громадської організації «Сім’я і життя», Федівою Вірою на тему: «Переривання вагітності та його наслідки»,
Листопад
«Ця рука ніколи не вдарить» - флешмоб у рамках «16 днів проти насильства»
Проведене анкетування з учнями другого курсу та година спілкування на тему «Насильство в сім’ї: види, прояви, відповідальність»
Грудень 2015,2016,2017
Загальноучилищна акцію «Червона стрічка». Червона стрічка — це символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.


Опубліковано: 28-11-2012, 16:23 | Переглядів: 5199 | Версія для друку

Інформаційне повідомлення

Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 Архів публікацій

Червень 2022 (14)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (7)
Березень 2022 (7)
Лютий 2022 (29)
Січень 2022 (20)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

17.12.2009 3917.12.2009 39

17.12.2009 39

Фотогалерея 54Фотогалерея 54

Фотогалерея 54

Cоціологічне опитування

Чи сподобався вам наш сайт?

Так, звісно!
Можна і краще...
Не сподобався!
Що я тут роблю?