Атестація

Категорія: Атестуємося

Атестація педагогічних працівників

Атестація – це комплексна оцінка рівня кваліфікації, педагогічного професіоналізму та продуктивної діяльності працівників освітніх установ.
Вона проводиться відповідно до Закону України «Про освіту» ст.54 з метою активізації їх творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, дотримуючись «Типового положення про атестацію педагогічних працівників України», наказ Міністерства освіти України від 06.10.2010 р. № 930. та «Про внесення змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, наказ Міносвіти України від 08.08.2013 р. №1135».
Атестація педагогічних працівників – це визначення їх відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації, в залежності від якого та стажу педагогічної роботи ім. встановлюється кваліфікаційна категорія, та відповідний посадовий оклад в межах схеми посадових окладів, присвоюється педагогічне звання. Вона є одним з важливих питань методичної роботи у нашому училищі.
За її результатами визначається відповідність кожного займаній посаді, рівень кваліфікації, встановлюється кваліфікаційна категорія, тарифний розряд, присвоюється педагогічне звання.
Атестація сприяє розвитку творчої ініціативи, підвищенню рівня професійної майстерності та якості педагогічної праці. Підготовка до неї здійснюється впродовж усього навчального року. Кожен з тих, хто атестується опрацьовує методичні рекомендації та останні досягнення педагогічної науки, систематизує педагогічні напрацювання. Чим вища майстерність педпрацівника, тим ефективніший навчально-виховний процес та його результативність.
Для проведення атестації спершу видається наказ про проведення атестації педагогічних працівників, створюється атестаційна комісія та складається план роботи атестаційної комісії:
Атестація повинна активізувати творчу професійну діяльність викладача, майстра виробничого навчання та вихователя. Сприяти підвищенню їх фахової та загальної освіти та відповідальності за результати навчання та виховання учнів. Стимулювати їх матеріально та морально.

Атестація педагогічних працівників - це комплексна оцінка професійної діяльності вчителя, майстра виробничого навчання, визначення його відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації.
Метою атестації є активізація творчої професійної діяльності педагогічного працівника; стимулювання безперервної фахової та загальної освіти. Атестація стимулює підвищення кваліфікації педагогічних працівників шляхом оцінювання знань предмета, що викладається та напряму педагогічної діяльності, методики викладання та виховання.

Атестуються у 2017/2018 навчальному році

Викладачі загальноосвітніх дисциплін:
1. Алмаші Вікторія Йосипівна – викладач фізичної культури, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»
2. Мартин Іван Яношович – викладач правознавства, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
3. Стинич Мар’яна Іванівна – викладач німецької мови, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»


Викладачі спеціальних дисциплін:
1. Бубряк Ігор Миколайович - на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «викладач-методист»
2. Варга Євген Павлович - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»
3. Рижкова Ольга Павлівна - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
4. Чепіжак Наталія Сергіївна - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»


Майстри виробничого навчання:
1. Бірюля Оксана Василівна – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
2. Гутій Світлана Василівна - на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
3. Чепіжак Наталія Сергіївна - на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
4. Єдинець Ярослав Максимович - на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
5. Бірюля Олександр Сигізмундович - на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
6. Шинкарюк Олександр Дмитрович - на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
7. Варга Євген Павлович – на встановлення 13 тарифного розряду
8. Яцура Тетяна Григорівна – на встановлення 13 тарифному розряду
9. Бідзіля Юрій Васильович - на встановлення 12 тарифному розряду


Атестуються у 2016-2017 навчальному році

Викладачі загальноосвітніх дисциплін:
1. Ляшенко Павло Михайлович – викладач фізики, на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»
2. Машіка Віталій Іванович – викладач фізики, на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»
3. Алмашій Меланія Еліашівна – викладач хімії, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»
4. Калинич Роман Іванович – викладач історії, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»
5. Яцкулинець Надія Василівна – методист, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
6. Загребельна Наталія Анатоліївна – викладач німецької мови, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
7. Леньо Наталія Андріївна – викладач англійської мови, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»
8. Ляшенко Ольга Павлівна – викладач математики, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»

Викладачі спеціальних дисциплін:

1. Фальч Володимир Іванович - на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»
2. Воробець Денис Володимирович – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
3. Бабидорич Юрій Юрійович – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
4. Кипила Михайло Іванович – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»
5. Мітюков Валерій Володимирович – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
6. Росоха Василь Васильович – на присвоєння кваліфікаційної категорії"спеціаліст другої категорії"
7. Баняс Олеся Михайлівна - на присвоєння кваліфікаційної категорії"спеціаліст першої категорії"
8. Тіба Василь Васильович – на присвоєння кваліфікаційної категорії"спеціаліст другої категорії"

Майстри виробничого навчання:
1. Бабидорич Юрій Юрійович – на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
2. Кипила Михайло Іванович - на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання другої категорії»
3. Баняс Олеся Михайлівна - на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання першої категорії»
4. Бенчак Надія Йосипівна - на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання першої категорії»
5. Шелельо Тетяна Іванівна - на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»
6. Лозовик Алла Олександрівна – на встановлення 12 тарифного розряду
7. Росоха Василь Васильович – на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду
8. Тіба Василь Васильович – на встановлення 10 тарифного розряду

Інші педагогічні працівники:
1.
Яцкулинець Надія Василівна – методист, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

Атестуються у 2015-2016 році

Викладачі загальноосвітніх дисциплін
1. Попович Матвій Матвійович – викладач правознавства – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист».
2. Рогач Наталія Василівна – викладач англійської мови – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «викладач-методист».
3. Солочинська Алла Олександрівна – викладач математики - на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач».
4.Сліпенький Ярослав Миколайович – викладач фізичної культури - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін
1. Мельничук Володимир Миколайович –на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист».
2.Теліга Іван Андрійович - на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
3. Бірюля Оксана Василівна – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
4. Шелельо Тетяна Іванівна - на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
5. Чечур Оксана Деметерівна - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»..
6. Кеніз Степан Фрідешович – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії
7. Газдик Мирослава Миронівна - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
8. Савка Юрій Іллешович - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
9. Мовчан Михайло Михайлович - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Майстри виробничого навчання
1. Антал Олександр Миколайович – на підтвердження 12 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
2. Газдик Мирослава Миронівна - на підтвердження 12 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
3. Кеніз Степан Фрідешович - на підтвердження 12 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
4. Воробець Володимир Михайлович - на підтвердження 12 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
5. Ільтьо Алла Василівна - на підтвердження 12 тарифного розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
6. Савка Юрій Іллешович - на встановлення 10 тарифного розряду.
7. Печкевич Ганна Степанівна - на встановлення 12 тарифного розряду.
8. Климович Віталій Сергійович - на встановлення 10 тарифного розряду.
9. Мовчан Михайло Михайлович - на встановлення 11 тарифного розряду.
10. Мартиненко Валерія Геннадіївна - на встановлення 10 тарифного розряду.


Атестуються у 2014-2015 році

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

1. Стинич Мар’яна Іванівна – викладач німецької мови – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
2. Янчишин Вікторія Василівна – викладач історії - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».
3. Задорожна Наталія Михайлівна – викладач художньої культури - на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін

1. Терпай Валентина Миколаївна – викладач спеціальних дисциплін – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «викладач-методист».
2. Чепіжак Володимир Іллярович - викладач спеціальних дисциплін – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист».
3. Любчинська Ольга Іванівна – викладач спеціальних дисциплін – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
4. Рижкова Ольга Павлівна - викладач спеціальних дисциплін – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
5. Антал Олександр Миколайович - викладач спеціальних дисциплін – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».
6. Єдинець Ярослав Максимович – викладач спеціальних дисциплін – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії

Майстри виробничого навчання

1. Мітюков Валерій Володимирович – майстер виробничого навчання – на підтвердження 12 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
2. Яцура Тетяна Григорівна - майстер виробничого навчання – на встановлення 10 тарифного розряду

Атестуються у 2013-2014 році

Викладачі загальноосвітніх дисциплін:
1. Канчій Еріка Андріївна – виклад французької мови - підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання « викладач-методист».
2. Лучинець Тетяна Володимирівна – викладач суспільних дисциплін - підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист».
3.Голомб Тетяна Миколаївна– викладач української мови та літератури – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін:
1. Голуб Ольга Миколаївна – викладач економічних дисциплін – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач»
2. Мушніков Андрій Валерійович - викладач спеціальних дисциплін – на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
3. Янчишин Роман Андрійович – викладач спеціальних дисциплін – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Майстри виробничого навчання:
1. Ігначинець Михайло Михайлович – майстер виробничого навчання – на встановлення 12 тарифного розряду
2. Янчишин Роман Андрійович - майстер виробничого навчання – на встановлення 12 тарифного розряду

Інші педагогічні працівники:
1. Яцкулинець Надія Василівна – методист - на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
2. Чечур Оксана Деметерівна – практичний психолог – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
3. Юско Ірина Андріївна – вихователь гуртожитку – встановлення 10 тарифного розряду
4. Паращинець Ольга Семенівна – вихователь гуртожитку – підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»

Атестація


Результат атестації педагогічних працівників у 2013-2014 року


Викладачі загальноосвітніх дисциплін
Канчій Еріка Андріївна, викладач французької мови та літератури - відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».
Лучинець Тетяна Володимирівна, викладач суспільних дисциплін - відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».
Голомб Тетяна Миколаївна, викладач української мови та літератури - присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін
Голуб Ольга Миколаївна,викладач економічних дисциплін – відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».
Мушніков Андрій Валерійович, викладач спеціальних дисциплін - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».
Янчишин Роман Андрійович, викладач спеціальних дисциплін – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Майстри виробничого навчання
Янчишин Роман Андрійович, майстер виробничого навчання - встановити тарифний розряд 12 за умови проходження ІІІ етапу курсів підвищення кваліфікації.

Інші педагогічні працівники
Яцкулинець Надія Василівна, методист - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».
Чечур Оксана Деметерівна, практичний психолог - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
Юско Ірина Андріївна, вихователь гуртожитку - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».
Паращинець Ольга Семенівна, вихователь гуртожитку – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».



Атестуються у 2012-2013 році

Викладачі загальноосвітніх дисциплін:
Алмаші Вікторія Йосипівна - викладач фізичної культури та здоров’я - встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
Мартин Іван Яношович – викладач правознавства - встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»

Викладачі спеціальних дисциплін:
Бубряк Ігор Миколайович – викладач спеціальних дисциплін - підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»

Майстри виробничого навчання:
Буштин Ніна Іванівна – майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Бірюля Оксана Василівна – майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Гутій Світлана Василівна - майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Єдинець Ярослав Максимович - майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Огородник Ольга Іллівна - майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Чепіжак Наталія Сергіївна - майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Лендєл Михайло Яношович - майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Шелельо Тетяна Іванівна - майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Бабидорич Юрій Юрійович - майстер виробничого навчання, «майстер виробничого навчання І категорії» - підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Варга Євген Павлович - майстер виробничого навчання - встановлення 10 тарифного розряду
Станинець Іван Михайлович - майстер виробничого навчання - встановлення 11 тарифного розряду

Вихователі гуртожитку:
Юско Ірина Андріївна – вихователь гуртожитку - встановлення 10 тарифного розряду
Паращинець Ольга Семенівна - вихователь гуртожитку - підтвердження 11 тарифного розряду

Керівники гуртків:
Задорожна Наталія Михайлівна – керівник літературно-драматичного гуртка - встановлення 9 тарифного розряду
Янчишин Роман Андрійович – керівник гуртка конструювання та технічного обслуговування радіоелектронної апаратури - встановлення 9 тарифного розряду
Ляшенко Павло Михайлович – керівник туристично-краєзнавчого гуртка - встановлення 9 тарифного розряду
Чепіжак Володимир Іллярович – керівник гуртка проектування технологічної оснастки і різального інструменту - встановлення 9 тарифного розряду
Алмаші Вікторія Йосипівна - керівник спортивної секції з баскетболу - встановлення 9 тарифного розряду
Мітюков Валерій Володимирович – керівник спортивної секції з волейболу - встановлення 9 тарифного розряду

Опубліковано: 28-11-2012, 10:30 | Переглядів: 3254

Мельничук Володимир Миколайович

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 14-03-2011, 15:03 | Переглядів: 3179

Шелельо Тетяна Іванівна

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 14-03-2011, 11:53 | Переглядів: 2731

Чепіжак Наталія Сергіївна

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 14-03-2011, 10:24 | Переглядів: 2187

Задорожна Наталія Михайлівна

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 11-03-2011, 12:38 | Переглядів: 2108

Кеніз Степан Фрідешович

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 11-03-2011, 10:40 | Переглядів: 1623

Теліга Іван Андрійович

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 11-03-2011, 10:32 | Переглядів: 1839

Огородник Ольга Іллівна

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 11-03-2011, 10:25 | Переглядів: 1990

Ільтьо Алла Василівна

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 11-03-2011, 10:24 | Переглядів: 3581

Воробець Володимир Михайлович

Категорія: Атестуємося


Опубліковано: 11-03-2011, 10:17 | Переглядів: 2067


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 








Архів публікацій

Квітень 2018 (10)
Березень 2018 (11)
Лютий 2018 (13)
Січень 2018 (16)
Грудень 2017 (11)
Листопад 2017 (18)





Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 15Фотогалерея 15

Фотогалерея 15

Фотогалерея 27Фотогалерея 27

Фотогалерея 27

Cоціологічне опитування

Чи сподобався вам наш сайт?

Так, звісно!
Можна і краще...
Не сподобався!
Що я тут роблю?