Олег Гарагонич – художник-сонцелюб

Но триножно стоит на Земле красота и проходять
мимо нее не касаясь века и в этом,
возможно, конечный смысл жизни


Олег Гарагонич – живописець, стиль якого різко відрізняється від живопису інших художників. Його почерк пізнаємо відразу. Любов до світла та сонця, нетерпимість коричневого – лейтмотив його творчості .
Член Національної Спілки художників України не тільки відомий у нас, а і за кордоном. Він також присвятив багато років свого життя музиці. Художник дуже активно включається у виставкову діяльність, бере участь в обласних, всеукраїнських та зарубіжніх виставках. Його картини експонувалися на тридцяти семи Всеукраїнських художніх виставках. Олега Івановича знають в мистецьких колах Києва та шанувальники живопису багатьох міст, де проводилися виставки «Мальовнича Україна». У 2008 році він був учасником Міжнародного вернісажу, який відбувся у трьох відомих містах Словаччини – Попраді, Братиславі та Філіні. У місті Попраді виставка була влаштована в Татранській галереї. Там були представлені роботи художників з одинадцяти країн світу. Український живопис у цьому місті був представлений нашим земляком вперше. Почесний консул України у Словаччині Петро Токач сказав наступне: «Олега Гарагонича називають художником-соцелюбом, його твори наповнені світлом і теплом. У його картинах відображена неординарність і характер митця. Художник володіє своїм яскраво вираженим стилем, віртуозним почерком. Виставка організована для того, щоб картини українського закарпатського живописця побачила громадськість Словаччини і прийняла його як художника великого живописного темпераменту, з яскравим баченням навколишнього світу, достойного представника прекрасного карпатського краю». Багато творів митця знаходяться у приватних колекціях у США, Канаді, Франції, Німеччині, Словаччині та Угорщині. Відбулося дев’ять його персональних виставок.
Сьогодні, коли на телеекранах ми бачимо так багато насильства, пошлості і не тільки на телеекрані але і в кіно, і літературі. Так багато зображується депресій, зневірення , що нам просто як повітря потрібний позитивний, сонячний живопис Олега Гарагонича. Кольорова палітра художника не містить печалі, суму, безнадії і журби. Критерії мистецтва – цє відчуття радості життя після побаченого або прочитаного, після цього нам хочеться творити добро, ставати кращими ніж ми є. Такою є творчість живописця Олега Гарагонича. Художник не на словах, а на ділі вболіває за нашу країну, за майбутнє. Дбає про виховання і дорослих, і малих, даруючи усім зафіксовану на полотнах красу навколишньої природи. Своїми картинами він наче каже: «Подивіться, який чудовий Божий світ і ми повинні бути кращими!».

Олена Модестівна Сергеєва
викладач німецької мови


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Архів публікацій

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (5)
Травень 2020 (14)
Квітень 2020 (8)
Березень 2020 (26)
Лютий 2020 (31)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 66Фотогалерея 66

Фотогалерея 66

2010-2011 навчальний рік 302010-2011 навчальний рік 30

2010-2011...

Cоціологічне опитування

Чим потрібна реєстрація на сайті? для коментування новин.

Так, звісно що потрібно!
Ні, я думаю це зайве ...
Мені всерівно!