Олег Гарагонич – художник-сонцелюб

Но триножно стоит на Земле красота и проходять
мимо нее не касаясь века и в этом,
возможно, конечный смысл жизни


Олег Гарагонич – живописець, стиль якого різко відрізняється від живопису інших художників. Його почерк пізнаємо відразу. Любов до світла та сонця, нетерпимість коричневого – лейтмотив його творчості .
Член Національної Спілки художників України не тільки відомий у нас, а і за кордоном. Він також присвятив багато років свого життя музиці. Художник дуже активно включається у виставкову діяльність, бере участь в обласних, всеукраїнських та зарубіжніх виставках. Його картини експонувалися на тридцяти семи Всеукраїнських художніх виставках. Олега Івановича знають в мистецьких колах Києва та шанувальники живопису багатьох міст, де проводилися виставки «Мальовнича Україна». У 2008 році він був учасником Міжнародного вернісажу, який відбувся у трьох відомих містах Словаччини – Попраді, Братиславі та Філіні. У місті Попраді виставка була влаштована в Татранській галереї. Там були представлені роботи художників з одинадцяти країн світу. Український живопис у цьому місті був представлений нашим земляком вперше. Почесний консул України у Словаччині Петро Токач сказав наступне: «Олега Гарагонича називають художником-соцелюбом, його твори наповнені світлом і теплом. У його картинах відображена неординарність і характер митця. Художник володіє своїм яскраво вираженим стилем, віртуозним почерком. Виставка організована для того, щоб картини українського закарпатського живописця побачила громадськість Словаччини і прийняла його як художника великого живописного темпераменту, з яскравим баченням навколишнього світу, достойного представника прекрасного карпатського краю». Багато творів митця знаходяться у приватних колекціях у США, Канаді, Франції, Німеччині, Словаччині та Угорщині. Відбулося дев’ять його персональних виставок.
Сьогодні, коли на телеекранах ми бачимо так багато насильства, пошлості і не тільки на телеекрані але і в кіно, і літературі. Так багато зображується депресій, зневірення , що нам просто як повітря потрібний позитивний, сонячний живопис Олега Гарагонича. Кольорова палітра художника не містить печалі, суму, безнадії і журби. Критерії мистецтва – цє відчуття радості життя після побаченого або прочитаного, після цього нам хочеться творити добро, ставати кращими ніж ми є. Такою є творчість живописця Олега Гарагонича. Художник не на словах, а на ділі вболіває за нашу країну, за майбутнє. Дбає про виховання і дорослих, і малих, даруючи усім зафіксовану на полотнах красу навколишньої природи. Своїми картинами він наче каже: «Подивіться, який чудовий Божий світ і ми повинні бути кращими!».

Олена Модестівна Сергеєва
викладач німецької мови
Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Архів публікацій

Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (14)
Вересень 2019 (6)
Серпень 2019 (1)
Липень 2019 (1)
Червень 2019 (10)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Фотогалерея 9Фотогалерея 9

Фотогалерея 9

Фотогалерея 114Фотогалерея 114

Фотогалерея 114

Cоціологічне опитування

Як вам наш навчальний заклад?

Супер
Нормально
Не сподобався