Методична комісія викладачів природничо-математичних дисциплін

Категорія: Напрями підготовки » Загальноосвітня підготовка

Алмашій Меланія Еліашівна, голова методичної комісії, викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії

Члени методичної комісії:

1. Солочинська Алла Олександрівна, викладач математики, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

2. Ляшенко Павло Михайлович, викладач фізики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;

3. Машіка Віталій Іванович, викладач фізики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;

4. Ляшенко Ольга Павлівна, викладач математики, спеціаліст ІІ категорії.

Опубліковано: 12-02-2019, 14:06 | Переглядів: 390

Методична комісія викладачів філологічних дисциплін

Категорія: Напрями підготовки » Загальноосвітня підготовка

Голомб Тетяна Миколаївна, голова методичної комісії, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Члени методичної комісії:

1. Яцкулинець Надія Василівна, викладач української мови та літератури, спеціаліст першої категорії;

2. Рогач Наталія Василівна, викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

3. Канчій Еріка Андріївна, викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист»

4. Загребельна Наталія Анатоліївна, викладач німецької мови, спеціаліст другої категорії;

5. Стинич Мар’яна Іванівна, викладач німецької мови, спеціаліст другої категорії;

6. Леньо Наталія Андріївна, викладач англійської мови, спеціаліст.

Опубліковано: 12-02-2019, 14:06 | Переглядів: 465

Методична комісія викладачів суспільних дисциплін

Категорія: Напрями підготовки » Загальноосвітня підготовка

Калинич Роман Іванович, голова методичної комісії, викладач історії, спеціаліст вищої категорії

Члени методичної комісії:

1. Попович Матвій Матвійович, викладач правознавства, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

2. Янчишин Вікторія Василівна, викладач історії, спеціаліст першої категорії

3. Задорожна Наталія Михайлівна, викладач художньої культури, спеціаліст другої категорії

4. Мартн Іван Яношович, викладач правознавства, спеціаліст другої категорії

5. Сліпенький Ярослав Миколайович, викладач фізичної культури, спеціаліст другої категорії

6. Алмаші Вікторія Йосипівна, викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії.

7. Леньо Михайло Миронович, викладач Захисту Вітчизни, спеціаліст

Опубліковано: 12-02-2019, 14:05 | Переглядів: 374


Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 








Архів публікацій

Лютий 2019 (29)
Січень 2019 (10)
Грудень 2018 (11)
Листопад 2018 (16)
Жовтень 2018 (15)
Вересень 2018 (7)





Locations of visitors to this page

Випадкове фото

17.12.2009 4517.12.2009 45

17.12.2009 45

2010-2011 навчальний рік 792010-2011 навчальний рік 79

2010-2011...

Cоціологічне опитування

Ваша думка. Скільки має тривати урок?

30 хв.
35 хв.
40 хв.
45 хв.
50 хв.