DataLife Engine > Головна сторінка > Засідання педагогічної ради

Засідання педагогічної ради


6-09-2018, 13:57. Разместил: Vitaliy
31 серпня традиційно перед початком навчального року відбулося перше засідання педагогічної ради педагогічного колективу училища, на якому розглядалися питання: про підсумки роботи педагогічного колективу за 2017/2018 навчальний рік, про стратегію організації у 2018/2019 н.р. навчального процесу, а також обговорили та затвердили План роботи навчального закладу на 2018/2019 н.р.
Машіка В.І., заступник директора з навчальної роботи, зробив детальний аналіз підсумків навчальних досягнень учнів за 2017/2018 навчальний рік, зауважив, що є ряд проблем, на які потрібно звернути увагу.
Теліга І.А., старший майстер, проаналізував рівень навчальних досягнень учнів з професійно-практичної підготовки.
Терпай В.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи, говорила про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників з професії регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів, контролер радіоелектронної апаратури та приладів та стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на компетентнісній основі з професій Верстатник широкого профілю; Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин; Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів, контролер радіоелектронної апаратури та приладів, а також акцентувала увагу присутніх на працевлаштуванні випускників.
Яцкулинець Н.В. проаналізувала розділи Плану роботи педагогічного колективу на 2018/2019 навчальний рік
Канчій Е.А., заступник директора з виховної роботи, чітко сформулювала основні завдання педагогічного колективу на 20187/2019 н.р., звернула увагу на якісну підготовку робітничих кадрів, виконання вимог основних законодавчих актів і державних програм у галузі освіти.

Засідання педагогічної ради Засідання педагогічної ради

Вернуться назад