Психологічна служба

Категорія: Психологічна служба

Психологічна служба
Кондрич Вікторія Ігорівна,
практичний психолог


Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст другої категорії»
Освіта: вища, Мукачівський державний університет,2009
Спеціальність: «Практична психологія»
Стаж: 12 років
Рік та результати останньої атестації: березень 2014 р. присвоєння категорії «спеціаліст другої категорії»
Проблемне питання: «Психологічний супровід дітей «групи ризику»»

Моє професійне кредо:

«Якщо ви хочете, аби підліток прийшов до вас по допомогу, відкрив свою душу, - бережіть саме ті куточки його душі, дотик до яких він сприймає особливо хворобливо»

(Василь Сухомлинський )


Поширений міф, що психолог потрібен для того, щоб давати корисні поради.
Професійний психолог ніколи не нав'язує свій погляд, оскільки знає, що будь-яка порада – це рішення, яке ґрунтується на власному досвіді та переконаннях, і найбільше підходить саме тому, хто її дає. Кожна людина володіє унікальним досвідом, відмінним від інших, тому тільки Ви самі можете знати, що для Вас є найкращим виходом у ситуації, яка склалася.
Задача цієї сторінки познайомити Вас з природою окремих психологічних проблем, їх наслідками для розвитку, показати можливі шляхи вирішення конкретної проблеми. Проте, якщо у вашому житті виникло ускладнення, яке ніяк не вирішується або повторюється знову і знову, є відчуття відсутності внутрішніх опор, втрачена радість, - зверніться до психолога. Особистий контакт з психологом є ціннішим і більш цілющим, ніж контакт віртуальний.

Для чого потрібна психологічна допомога?
Психолог покликаний допомагати психічно здоровим, нормальним людям, адже кожен у своєму житті час від часу відчуває напруженість, невдачі, печалі і стреси. Ці відчуття іноді пов'язані з причинами, подолати які людина самостійно не у змозі. У цих випадках може бути корисною допомога психолога.
Звернутися до психолога варто, якщо Ви знову і знову «наступаєте на ті ж самі граблі», наприклад: через страх не наважуєтесь вийти з виступом перед КЛАСОМ, чи весь час потрапляєте у конфлікти, чи утримуєте руйнуючі Вас стосунки, чи Вам складно розпочати будь-яку нову справу, підтримувати довготривалі стосунки, тощо. Психолог може допомогти, у тому випадку, якщо Ви переживаєте незадоволеність собою, невпевненість у собі, відчуваєте брак ресурсу долати перешкоди. Деяких людей приводять до психолога постійне внутрішнє напруження, відчуття сильного психічного болю, інші звертаються через те, що їх життя втратило сенс.
Отже, психологічна допомога доречна у випадках, коли труднощі і проблеми виникають зсередини Вашої особи, є похідними Вашого характеру, коли щось блокує Ваші можливості перед лицем реального повсякденного життя.

Як працює психолог?
Основою психологічної допомоги є переконаність в тому, що кожна особистість має вроджену здатність до розвитку і позитивних змін.
Психолог допоможе встановити причини з яких відбувається блокування людиною своїх можливостей, зрозуміти чому вона сама собі ставить перешкоди у житті і, звичайно, знайти шляхи вирішення проблем, віднайти гармонію у собі та з оточуючими людьми.
Не варто розглядати участь у психологічному консультуванні як пасивну присутність, тоді як психолог Вас "лікуватиме" або "учитиме". Швидше це спільна робота.
Справжнім результатом цієї спільної роботи є відновлення Вашої здатності самостійно та успішно вирішувати власні складні життєві ситуації.

2021 - 2022 н.р.

Засідання педагогічної ради

Творімо добро разом
Червона стрічка
Тиждень професійно-технічної освіти. День четвертий
Стань помітним у темряві!
Зупини насильство!
#РазомПротиБулінгу
Безпечні канікули

Опубліковано: 12-03-2019, 11:54 | Переглядів: 3029

Про запобігання торгівлі людьми в умовах воєнного стану

Категорія: Психологічна служба

Про запобігання торгівлі людьми в умовах воєнного стану

Жінки та діти, які змушені зараз покинути Україну через військову агресію Росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються в середині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми.
Злочинний світ пристосовується до змін реальності, полюючи на нові жертви, торгівці людьми готуються скористатися вразливістю тих, хто змушений покинути Україну.
Три щаблі вашої безпеки:
1. Безпека документів:
- Ніколи й нікому не віддавайте ваш паспорт чи документи, які ідентифікують вашу дитину. Пред’явіть їх лише працівникам прикордонної служби під час проходження паспортного контролю.
- Завчасно зробіть копії, заскануйте чи сфотографуйте ваш паспорт, та документи вашої дитини. Надішліть їх на власну електронну пошту чи збережіть їх на телефон.
2. Безпека пересування:
- Ретельно розплануйте маршрут вашої подорожі.
- Намагайтеся не сідати у авто до незнайомих людей.
- Якщо вам все ж таки треба сісти в авто до незнайомих людей, сфотографуйте його номер та надішліть вашим близьким.
3. Безпека спілкування:
- Нікому не віддавайте свій мобільний телефон чи інші засоби зв'язку.
- Будьте обачні та не довіряйте сліпо випадковим незнайомим жінкам. Вони теж можуть бути залучені до торгівлі людьми.
- Домовтеся зі своїми близькими про певне кодове слово чи знак, що буде означати небезпеку чи потребу в допомозі.
- Щодня інформуйте близьких про ваше місцезнаходження та пропозиції, які вам надходять ( наприклад про поселення, про працевлаштування, про оформлення документів).
У випадку, якщо ви підозрюєте, що потрапили в руки торговців людьми - одразу телефонуйте 112 (лінія екстреної допомоги в ЄС)

Опубліковано: 6-04-2022, 14:40 | Переглядів: 957

Психологічна служба інформує

Категорія: Психологічна служба

Упродовж вересня-листопада 2021 року Український фонд «Благополуччя дітей» в рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством над дітьми в Україні» проводить інформаційну кампанію, що спрямована на привернення уваги батьків і освітян до проблеми насильства над дітьми онлайн і офлайн та підвищення рівня обізнаності підлітків, освітян і батьків про культуру безпеки, яка захищає від насильства. З матеріалами кампанії можна ознайомитися на сторінці «Школа безпеки ТЯМ» вебсайту Українського фонду «Благополучча дітей»
Психологічна служба інформує

Опубліковано: 4-11-2021, 14:16 | Переглядів: 159

Як адаптуватися першокурснику в новому колективі?

Категорія: Психологічна служба

Як адаптуватися першокурснику в новому колективі?

Бажаю кожному студентові успіхів у новому навчальному році, знайти нових друзів, порозумітися з викладачами та одногрупниками, постійно вдосконалюватися і, головне, бути в гармонії з собою.

Опубліковано: 13-09-2021, 12:12 | Переглядів: 119

Поради для батьків першокурсників

Категорія: Психологічна служба

Поради для батьків першокурсників

Упродовж усього життя нам (і дорослим і дітям) доводиться адаптуватись до різних ситуацій. Переступаючи поріг Вищого професійного училища №3 м.Мукачево ваші діти адаптуватимуться до нових умов соціального життя: до інших учнів, до викладачів, до занять та до нового режиму навчання.

Опубліковано: 13-09-2021, 11:59 | Переглядів: 228

Безпечні канікули!

Категорія: Психологічна служба

Ось і розпочинаються літні канікули. Як завжди, кожен з нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів - все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!
Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:
Безпечні канікули!

Безпечні канікули! Безпечні канікули!


Опубліковано: 6-07-2021, 14:12 | Переглядів: 151

ПСИХОЛОГІЯ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ

Категорія: Психологічна служба

У цій статті мова піде про особливості підліткового віку(15-19 років). Психологічні особливості підліткового віку, на думку різних психологів, розглядаються як кризові і пов’язані з тілесною, психологічною та соціальною сферами.
ПСИХОЛОГІЯ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ

Опубліковано: 6-07-2021, 14:07 | Переглядів: 177

ХТО Ж ТАКИЙ ДОРОСЛИЙ?

Категорія: Психологічна служба

Наявність автомобіля або дорогого мобільного телефону зовсім не є визначальною ознакою дорослості. Сленг, нецензурні вислови, голосні розмови по мобільному телефону в громадських місцях теж, на жаль, не стануть перепусткою до світу дорослих (хоча, справедливості заради, зазначимо, що деякі дорослі теж поводяться саме так). Психологи вважають таку по-дитячому демонстративною, що не характеризує людину як зрілу особистість.
ХТО Ж ТАКИЙ ДОРОСЛИЙ?


Опубліковано: 6-07-2021, 13:57 | Переглядів: 205

ПІДГОТОВКА ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Категорія: Психологічна служба

ПІДГОТОВКА ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Спочатку підготуйте місце для занять: приберіть зі столу зайві речі, зруч¬но розташуйте необхідні підруч¬ники, посібники, зошити, папір, олівці. Можна ввести в інтер'єр кімнати жов¬тий і фіолетовий кольори, оскільки вони підвищують інтелектуальну активність. Для цього буває достатньо якоїсь картин¬ки в цих тонах.
Складіть план занять. Плануючи кожен день підготовки, необхідно чітко визначити, що саме сьогодні вивчатимете. Не взагалі: «трохи позаймаюся», а які саме розділи і теми.
Почніть зі складнішого, з того розділу, який знаєте найгірше. Але якщо вам важко «розгойдатися», можна почати з того ма¬теріалу, який найбільш цікавий і приємний. Можливо, поступово увійдете до робочого ритму, і справа піде.

Опубліковано: 19-05-2021, 10:43 | Переглядів: 200

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ

Категорія: Психологічна служба

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ, ЯК ЙОГО РОЗПІЗНАТИ ТА ЯК ДІЯТИ СТОРОНАМ КОНФЛІКТУ? КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ В МЕЖАХ ПРОЄКТУ "Я МАЮ ПРАВО"

У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг.
Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) - це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ЩО ТАКЕ БУЛІНГ

Опубліковано: 18-05-2021, 11:08 | Переглядів: 178
Особистий кабінет

Пошук

Календар публікацій

«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 Архів публікацій

Червень 2022 (14)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (7)
Березень 2022 (7)
Лютий 2022 (29)
Січень 2022 (20)Locations of visitors to this page

Випадкове фото

Admin vpu3 115Admin vpu3 115

Admin vpu3 115

2011 - 2012 навчальний рік 2262011 - 2012 навчальний рік 226

2011 - 2012...

Cоціологічне опитування

Чим потрібна реєстрація на сайті? для коментування новин.

Так, звісно що потрібно!
Ні, я думаю це зайве ...
Мені всерівно!