Гурток радіомовлення та зв’язку

Для тих, хто хоче оволодіти основами інженерних знань, а ще трішечки стати винахідником та дослідником, тому що ремонт техніки це також творчий процес, в училищі функціонує гурток радіомовлення та зв’язку.

У високотехнологічному суспільстві велике значення мають техніка та технології, які полегшують наше життя. Те, на що вчора ми витрачали багато часу або взагалі не мали можливості зробити, зараз робимо за мить.

Заняття гуртка спрямовані на професійний розвиток молодого фахівця, становлення його наукового світогляду й відповідного стилю мислення, формування предметних та ключових компетентностей. У ході занять формуємо у молоді додаткові практичні уміння, дослідницькі навички та досвід експериментальної діяльності. Завдяки цьому гуртківці можуть практично застосувати свої знання: діагностувати та ремонтувати апаратуру проектувати власні пристрої та системи складати різноманітні схеми за інструкціями (паралельне з’єднання лампи і вентилятора, послідовне з’єднання батарей, зарядка конденсатора, датчик руху, автоматичний вуличний світильник музична радіостанція тощо).

Дні засідання гуртка:

Понеділок 

Четвер

П’ятниця