Вибір Професія Успіх
Візитівка
Новини
Педагогічні працівники
Адміністрація
Викладачі
Фахівці
Майстри виробничого навчання
Вакансії
Історія
Прозорість та інформаційна відкритість
Загальна інформація
Нормативно-правове забезпечення
Матеріальна база
Звіт директора
Публічні закупівлі
Фінансово-господарська діяльність
Результати моніторингу якості освіти
Штатний розпис
Учням і педагогам
Розклад занять
Методична робота
Методичний кабінет
Атестація педагогічних працівників
Методичні комісії
Центр розвитку кар’єри
STEM-освіта
Бібліотека
Електронна бібліотека
Виховна робота
Соціально-психологічна робота
Протидія булінгу
Учнівське самоврядування
Гуртки
Гуртожиток
ЗНО
Eko-Dreams
Вступникам
Професії
Спеціальності
Документи для вступу
ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА
Навчання дорослого населення
Для внутрішньо переміщених осіб
Питання-відповіді
Професійна підготовка
Освітні програми та Держстандарти
Навчально-практичні центри
Нормативно-правові документи
Engineering center
Energy skills
Кваліфікаційний центр
Продукція та послуги
Партнери
Новини
Головна
Новини
Всі новини
Новини
Всі теми
EKO-DREAMS
Energy_skills
Engineering_center
STEM-освіта
Алмаші-Вікторія
Алмашій-Меланія
атестація
Бабидорич-Юрій
Багнюк
Баняс
Берест
бібліотека
Бідзіля
Бірюля-Оксана
Бірюля-Олександр
Бора
булінг
випуск
вітання
Воробець-Денис
ВПО
Газдик-Аліна
Газдик-Мирослава
Голомб
Голуб
Гуртки
гуртожиток
Гурток_«English_lab»
Гурток_«STEM»-освіти
гурток_«Імпульс»
Гурток_Webтехнологій_та_Webдизайну
гурток_з_основ_інформаційно-видавничої_діяльності
Гурток_конструювання_ремонту_електронної_техніки
Гурток_машинобудування_обробки_матеріалів
гурток_програмування_Pythоn
Гурток_радіомовлення_та_зв’язку
гурток_фінансової_грамотності
Гутій
Дурдинець
Єшелкін
загальноучилищні_заходи
Загребельна
Задорожна-Наталія
захист
Захист_України
Заяць
звіт_директора
Ільтьо
Калинич
Калмикова
Канчій-Еріка
Кеніз
Кипила
класні_керівники
Клуб_«Ватра»
Клуб_«Патріот»
Конкурси
Королович
курси
курси_підвищення_кваліфікації
Леньо
Літературно-драматичний_гурток
Лозовик
Лучинець
Любчинська
Ляшенко-Ольга
Ляшенко-Павло
Мартиненко
Машіка-Віталій
Медвідь
Методична_комісія_викладачів_природничо-математичних_дисциплін
Методична_комісія_викладачів_суспільних_дисциплін
Методична_комісія_викладачів_філологічних_дисциплін
Методична_комісія_Електроніка_та_радіотехніка
Методична_комісія_електротехнічних_професій
Методична_комісія_Машинобудування
Методична_комісія_професій_з_обробки_інформації
Методична_робота
Микуліна
міжнародні_проєкти
місток
Мовчан
Мущенко
навчально-методично_рада
Навчання_дорослого_населення
нагороди
оголошення
Орбан
педагогічна_рада
Печкевич
Плоскіна
Пристая
Психолог_соціальний_педагог
Рижкова
Рогач
Славський
Солочинська
соціальні_партнери
спеціальності
Спорт
ТВОРИ_ДОБРО
Терпай-Валентина
Тіба
Учнівське_самоврядування
Фальч
Фединишинець-Оксана
Худяк
Центр_розвитку_кар’єри
цивільна_оборона
Чепіжак-Володимир
Чепіжак-Наталя
Шелейо
Шелельо
Школа_лідерства
Школа_молодого_педагога
Шумський
Юско
Янчишин
Яцкулинець
Мовні онлайн-змагання
Талановита молодь училища постійно бере […]
24.05.2024
132
Храм української книги
У рамках Національного тижня читання […]
18.03.2024
196
Краєзнавчий конкурс
Олександра Марко, учениця другого курсу, […]
13.03.2024
114
Тиждень філологічних дисциплін
В історії кожного народу, серед […]
07.03.2024
149
«На урок» – Всеукраїнська інтернет-олімпіада
26 лютого за підсумками Всеукраїнської […]
28.02.2024
129
Код Нації
Учні училища Логай Іван, Ланьо […]
21.02.2024
200
«Україна плаче»
20 лютого Україна вшановує пам’ять […]
20.02.2024
222
ДієСлово
Вітаємо наших мовознавців! 47 юнаків […]
18.01.2024
211
Інтернет-олімпіади з української мови та літератури
Інтернет-олімпіади є щорічними інтелектуальними змаганнями ...
04.12.2023
388
1
2
3