Майстри виробничого навчання

Багнюк Олесь Олегович
Майстер виробничого навчання
Баняс Олеся Михайлівна
Майстер виробничого навчання
Бенчак Надія Йосипівна
Майстер виробничого навчання
Бідзіля Юрій Васильович
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Бірюля Олександр Сигізмундович
Майстер виробничого навчання; Викладач спецдисциплін за суміщенням
Воробець Володимир Михайлович
Майстер виробничого навчання
Газдик Аліна Михайлівна
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Глагола Мар’ян Іванович
Майстер виробничого навчання
Гутій Світлана Василівна
Майстер виробничого навчання
Єдинець Ярослав Максимович
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Єшелкін Віталій Сергійович
Майстер виробничого навчання
Заяць Ярослав Михайлович
Майстер виробничого навчання
Ільтьо Алла Василівна
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Кипила Михайло Іванович
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Лозовик Алла Олександрівна
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Мартиненко Валерія Геннадіївна
Майстер виробничого навчання
Микуліна Іма Константинівна
Майстер виробничого навчання
Мовчан Михайло Михайлович
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Печкевич Ганна Іванівна
Майстер виробничого навчання
Тіба Василь Васильович
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Чепіжак Наталя Сергіївна
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Шелейо Оксана Андріївна
Майстер виробничого навчання
Шелельо Тетяна Іванівна
Майстер виробничого навчання Викладач спецдисциплін за суміщенням
Яцура Тетяна Григорівна
Майстер виробничого навчання
Худяк Софія Вікторівна
Майстер виробничого навчання
Берест Мар’яна Василівна
Майстер виробничого навчання
Кеніз Степан Фрідешович
Майстер виробничого навчання
Пристая Андрій Олексійович
Майстер виробничого навчання
Смирнов Владіслав Олександрович
Майстер виробничого навчання