Питання-відповіді

Питання-відповіді

Чи потрібно для вступу в училище складати ЗНО?

Ні, не потрібно.

Чи надається учням училища гуртожиток?

У структурі училища є гуртожиток. Іногородні учні за потреби мають право на безоплатне проживання у гуртожитку училища упродовж усього періоду навчання.

Чи безкоштовне навчання?

За умови здобуття первинної професійної підготовки навчання в училищі є безкоштовним. Здобуття другої професійної освіти здійснюється на контрактній основі (за кошти юридичних/ фізичних осіб).

Чи забезпечуються учні училища стипендією?

Упродовж першого навчального семестру всі учні першого курсу отримують ординарну стипендію. Учні пільгових категорій забезпечуються соціальною стипендією відповідно до законодавства.

Які документи про освіту отримують випускники училища?

Випускники, які успішно завершили повний курс навчання мають можливість отримати: свідоцтво про повну загальну середню освіту; диплом державного зразка, в якому зазначається здобутий рівень освіти – «кваліфікований робітник» з певної професійної кваліфікації, «фаховий молодший бакалавр» з спеціальності.

Чи можна після завершення навчання в училищі вступити до закладу вищої освіти?

Так, така можливість є. На основі свідоцтва про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО можна вступати у заклади вищої освіти. Випускники, які здобули освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр», мають можливість навчатися за скороченим терміном, вступивши на ту саму або споріднену спеціальність.

Залишились питання?

Зверніться до приймальної коміссії