Гуртожиток

Гуртожиток – окрема п’ятиповерхова будівля, розміщена на території училища з блочною системою планування. Блок складається з 2-місної і 3-місної кімнат, санвузла (душова кімната і туалет).

У гуртожитку створені належні матеріально-побутові умови для проживання, навчання, самопідготовки, дозвілля, приміщення оснащенні необхідними меблями, обладнанням, пристроями.

Належно обладнані кухні, душові кімнати, кімната самопідготовки, встановлено телевізор, комп’ютери, є мережа Internet.
У молоді виховується дбайливе ставлення до майна гуртожитку та організовується його цільове використання. Організація роботи в гуртожитку училища здійснюється відповідно до Положення про гуртожиток Комунального закладу «Вище професійне училище № 3 м. Мукачево» Закарпатської обласної ради, Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку навчального закладу та інших нормативних документів, розроблених на основі типових і затверджених в установленому порядку.

В училищі професію здобувають випускники багатьох сіл і міст Закарпатської області, які безкоштовно проживають у гуртожитку, проектною потужністю 240 місць, розташований за адресою: м. Мукачево, вул. Кооперативна, 2.