Приклад ефективного соціального діалогу

15.05.2025
14

Професійна освіта стає по-справжньому ефективною, коли теорія йде пліч-о-пліч із практикою. Саме таку модель ми втілюємо у соціальному партнерстві з компанією Ліка Комфорт – лідером регіонального ринку кліматичних технологій.

Для нас вкрай важливим є чітке розуміння структури економіки краю, кадрові дефіцити та конкретний запит роботодавця. Всі ці опції ми вдало пропрацювали з керівництвом компанії. За роки партнерства нам вдалося:

  • Ліцензувати нову затребувану професію «Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації»
  • Створити сучасний навчально-практичний центр Кліматичних технологій та систем енергозбереження
  • Надати професійний старт випускникам коледжу
  • Розробити інноваційні навчальні програми з фокусом на енергозбереження та екологічність

Найцінніше, що дає партнерство – можливість для молоді відпрацьовувати реальні завдання на сучасному обладнанні під наставництвом фахівців компанії. Юнаки та дівчата, що проходять практику в успішній компанії ширше розуміють перспективи професії,  отримують потужну мотивацію для навчання.

Дякуємо партнерам за експертні поради, професійну візію та ресурс, інвестований у освіту. Підприємці нового часу розуміють синергічність такої співпраці.

Успіх результативного соціального діалогу ґрунтується на простих принципах: відкритість та готовність почути потреби один одного, спільне бачення мети, ефективна комунікація. Партнерство освіти та бізнесу фундамент економічного процвітання регіону та країни в цілому. Саме такі історії успіху доводять, що в Україні можлива якісна професійна освіта, орієнтована на реальні потреби ринку праці.