День працівників радіо, телебачення і зв’язку

17.11.2022
258

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку.
Вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив свою діяльність вивченню професій, пов’язаних з радіо, телебаченням і зв’язком.
Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку
Електроніка, радіотехніка і зв’язок принесли неоціненну користь людству в розвиток науки, для підвищення ефективності виробництва, досягнень в медицині, в розвитку засобів інформаційних комунікацій, в дослідженні космічного простору аж до крайніх меж сонячної системи.
Початок третього тисячоліття характерний переходом від індустріального до інформаційного суспільства. Наше молоде покоління вже живе в світі цифрових технологій. Реалії життя такі, що зараз кожна людина застосовує для вирішення своїх потреб вироби електронної техніки. Навіть побутовий комфорт суттєво покращився за рахунок використання пристроїв з електронним керуванням. Поступово прокладає собі шлях до реалізації ідея «розумного будинку», що суттєво знизить рівень домашніх повсякденних турбот. У виробничому середовищі автоматизовані і роботизовані технологічні системи і комплекси звільнили людину від монотонних і важких робіт, знизився рівень виробничого травматизму та професійних захворювань.

Саме тому наші професії: радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів; контролер радіоелектронної апаратури та приладів; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин є надзвичайно важливими та актуальними на ринку праці.