#ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023

28.03.2023
202

Щорічна міжнародна освітня кампанія Global Money Week, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, проходить цьогоріч з 20 березня до 2 квітня.

Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні і запрошує освітян та причетних до навчання з фінансової грамотності долучатися до заходів та проводити власні. Зацікавлена у підвищенні фінансової обізнаності молодь училища спільно зі своїми наставниками долучається до заходів у рамках тижня, а також ініціює змістовні власні освітні заходи. Учні першого курсу з професії «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); Адміністратор)» під керівництвом викладача економічних дисциплін Ольги Голуб відвідали банківські установи міста Мукачево (ПриватБанк і Raiffeisen Bank). У час, що супроводжується жорстокою конкуренцією, необхідно не лише знати про фінансову грамотність, але уміти нею користуватися.

Презентація, представлена керівництвом Приватбанку на тему: «Як розумно витрачати та грамотно заощаджувати?» допомогла молоді зрозуміти, що вступаючи в доросле життя, кожен повинен вміти приймати розумні та зважені фінансові рішення. Позаяк недостатнє володіння основами фінансових знань і загальною інформацією громадян про свої права та обов’язки викликає недовіру до фінансових установ. Рівень обізнаності про фінансові продукти формує правильне ставлення до грошей і дозволяє ухвалювати вигідні для себе рішення, дає можливість в майбутньому досягти фінансової стійкості.