Опановуємо онлайн-інструменти

29.12.2022
415

Без використання онлайн-інструментів неможливо уявити ефективну роботу сучасного педагога. Саме цифрові технології дають змогу безпечно проводити навчання в дистанційному або змішаному форматах. Тому сьогодні пріоритетом для педагогічних працівників є опанування цифрової грамотності.

З 08 по 25 грудня педагоги училища долучилися до серії онлайн-тренінгів  «Додатки Google для підвищення цифрової спроможності», організованих Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром за підтримки Google Україна.

У ході тренінгів слухачі опрацювали додатки: Gmail, Google Meet, Google Календар, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Тренди, Google Сповіщення, Google Keep, Google Jamboard, Google Сайти, Доповнення до об’єктів Google Диску, Google Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace.

Успішно виконавши запропоновані завдання і склавши підсумковий тест, учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації на 30 годин (1 кредит ECTS).

З 01 листопада по 26 грудня педагоги пройшли курс навчання з автоматизованого комплексного ведення бухгалтерського та фінансового обліку в програмному середовищі «Дебет Плюс v12» та отримали сертифікати  підвищення кваліфікації на 180 годин (6 кредитів ECTS).

Викладачка спеціальних дисциплін Ольга Рижкова, майстри виробничого навчання з професії Офісний (конторський) службовець (бухгалтерія), адміністратор, Аліна Газдик, Оксана Шелейо, Тетяна Шелельо, керівник гуртка фінансової грамотності Мар’яна Берест у ході навчання ознайомилися з програмою «Дебет Плюс» – програмним комплексом для автоматизації бухгалтерського, оперативного та фінансового обліку, українським продуктом, який дозволяє не тільки ведення первинних документів, а й формування оборотно-сальдових відомостей по всім бухгалтерським рахункам, головної книги і звітів з вивантаженням в потрібну програму для подачі їх в податкову.