Підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня

23.03.2023
366

Професійна кар’єра – важлива складова життєвої стратегії кожного педагогічного працівника, яка ґрунтується на професійному й особистісному зростанні, безперервній самоосвіті і самовдосконаленні.

22 березня відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії, під час якого було розглянуто результати діяльності 18-ти педагогічних працівників за міжатестаційний період, з них: 2 викладача загальноосвітніх дисциплін; 5 викладачів спецдисциплін; 9 майстрів виробничого навчання, 1 вихователь гуртожитку та 1 соціальних педагог. З метою стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи в училищі організовуються заходи з атестації педагогічних кадрів.

Голова атестаційної комісії Мирославою Газдик та інші члени комісії зазначили, що відповідно до наданих результатів освітньої діяльності всі педагогічні працівники відзначились фаховою та педагогічною майстерністю, зростанням цифрової грамотності, підвищенням рівня методичної компетентності, значними здобутками у розповсюдженні кращого педагогічного досвіду, використанням сучасних інформаційних засобів.

Отже, атестація для педагогічного працівника – це важливий етап його професійного життя. Бажаємо педагогам творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!