Професія сучасності – професія майбутнього

17.02.2023
192

До профорієнтаційного позаурочного заходу «Професія сучасності – професія майбутнього» долучилися учні всіх навчальних груп напряму підготовки, викладачі, майстри виробничого навчання. Директор училища Мирослава Газдик та голова методичної комісії Ольга Рижкова підвели підсумки тижня, відзначили найактивніших учасників, зазначили, що робітнича професія – це стабільність сьогодні, впевненість завтра й успіх завжди!

Майстер виробничого навчання Валерія Мартиненко та учениці третього курсу розповіли присутнім про історію виникнення комп’ютера, особливості професії, перспективи розвитку та затребуваність на сучасному ринку праці, а також про цікавинки професійного сленгу.

Цікавими фактами з історії бухгалтерського обліку ділилися учениці другого курсу з професії конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); адміністратор (майстер виробничого навчання Тетяна Шелельо), першокурсниці ж говорили про професійні вимоги до професії бухгалтер (майстри виробничого навчання Оксана Шелейо та Аліна Газдик).

Родзинкою заходу став авторський профорієнтаційний відеоролик учня другого курсу Олександра Русина про професію оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (майстри виробничого навчання Світлана Гутій та Алла Ільтьо).

Активності Тижня професій були  різноплановими, цікавими і, сподіваємося, корисними як для молоді, яка здобуває професію, так і для педагогів, які вдосконалюють свою майстерність, щиро діляться досвідом, радіють успіхам своїх учнів.