Шляхом «зеленого партнерства»

13.02.2023
222

8 лютого учасники робочої групи з реалізації проєкту GRETA «Зелені навички для професійної досконалості» долучилися до п’ятого тематичного вебінару з питань екологізації освітнього процесу у закладах професійної освіти.

У вступному слові засновник Європейського навчального фонду Мануєль Галвін та куратор проекту Сюзанна Нельсон окреслили пріоритетні завдання проєкту та очікувані результати. Від команди Юнеско-Юневок до вебінару долучилася, Кеннет Баррієнтос, керівник групи з розвитку та озеленення (technical and vocational education and training ), яка анонсувала створення Академії для вчителів – навчання тренерів з питань розвитку екологічних навичок та інтеграції екологічних тем в навчальні програми.

Навички – знання – мислення, кредо діяльності Мерві Янссон. Головний виконавчий директор Omnia Education Partnerships (Фінляндія) говорила про розробку комп’ютерних ігрових програм з імплементуванням тем екології, ресурсозбереження.

У ході вебінару досвідом ділилися Гоару Хунанян, радник з питань кар’єри, регіонального державного коледжу Вайоц Дзор (Вірменія), Еюп Ханза з інституту відновлюваної енергетики та енергоефективності (Марокко), Кастен Фрохліг, спеціаліст Датського Технологічного інституту та Роб де Врінд, представник коледжу короля Вільяма (Нідерланди)

Багато цікавих ідей, мотивація спонукають нас рухатися шляхом екологізації освітнього процесу.