Тиждень природничо-математичних дисциплін

05.11.2022
319

З 31 жовтня по 5 листопада пройшов Тиждень природничо-математичних дисциплін.

Відкриті уроки, позаурочні тематичні заходи у ході яких педагоги, застосовуючи інноваційні підходи, демонстрували свою майстерність, мотивували молодь до вивчення предметів природничо-математичного циклу, а учні презентували свої проєкти.

На уроці хімії (викладачка Меланія Алмашій) учні першого курсу з професії слюсар-електрик з ремонту електроустаткування вивчали тему «Хімічні властивості ацетилену»: переглянули відео експеримент про добування ацетилену та його взаємодію з бромною водою, для закріплення – виконали онлайн тест на платформі клас тайм.

Про будову, біологічну роль білків та їх користь для організму говорив викладач Василь Бора на відкритому уроці у навчальній групі першого курсу з професії адміністратор; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)

Викладачка математики Алла Солочинська на відкритому уроці у навчальній групі другого курсу з професії адміністратор; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) у ході вивчення теми «Призма» акцентувала увагу на практичному застосуванні отриманих знань.

Цікаво та змістовно пройшла науково-практична конференція «Новітні відкриття з фізики та астрономії, їх роль для людства» під керівництвом викладача фізики Павла Ляшенка. Русин Олександр, учень другого курсу, продемонстрував авторську відео презентацію про вплив електромагнітних полів на людину. Зацікавлена молодь презентувала свої дослідження квантового комп’ютера майбутнього, висувала гіпотези можливості добування кисню з атмосфери Марса, існування паралельних світів та подорожей у часі.