Засідання педагогічної ради

01.09.2022
407

31 серпня відбулося перше засідання педагогічної ради, на якому розглядалися такі питання: про підсумки діяльності педагогічного колективу за 2021/2022 навчальний рік; про організацію у 2022/2023 н.р. освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану; про підсумки вступної кампанії, а також присутні обговорили та затвердили План роботи училища на новий навчальний рік та План заходів з організації безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану у 2022/2023 н.р..
Газдик Мирослава, директор училища, наголосила на основних завданнях педагогічного колективу у новому навчальному році, детально зупинилася на питаннях забезпечення безпечної організації освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану, структури навчального року та організації освітнього процесу.
Машіка Віталій, заступник директора з навчальної роботи, зробив детальний аналіз підсумків навчальних досягнень здобувачів освіти за 2021/2022 навчальний рік. Бабидорич Юрій, старший майстер училища, проаналізував рівень навчальних досягнень здобувачів освіти з професійно-практичної підготовки.
У ході засідання члени педагогічної ради обговорили питання підготовки та проведення атестації училища, стан працевлаштування випускників, затвердили План роботи педагогічного колективу на 2022/2023 навчальний рік. Іван Королович, інженер з охорони праці, ознайомив із заходами з організації безпечного освітнього середовища та алгоритмом дій у разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших сигналів оповіщення.