Гурток програмування Pythоn

Різноманітна обчислювальна техніка стрімко увірвалась в наше життя і стала невід’ємною його частиною. Разом з нею вміння програмувати перетворилося з професії в повсякденні вміння і навички.

Уміння програмувати комп’ютери для вирішення різноманітних задач на виробництві, під час навчання, в побуті можна порівняти з володінням складаним багатофункціональним швейцарським ножом для туриста, мисливця, рибалки чи військового.

Одна з найкращих, найлегших у вивченні, найефективніших у роботі є мова програмування Python. Це універсальна мова програмування високого рівня, яка ідеально підходить як  для вирішення задач штучного інтелекту, так і для ознайомлення з програмуванням початківцями. Мій особистий досвід викладання основ програмування на Python доводить, що основи Python легко засвоюють діти у віці 8 – 10 років.

Гурток програмування Python ставить перед гуртківцями такі завдання:

  • Ознайомити з основами програмування
  • Сформувати системне критичне мислення
  • Виробити навички обробки інформації
  • Навчити формулювати проблеми
  • Отримати досвід самостійного вирішення проблеми через проект мовою Python

Велика популярність мови програмування Python, її мультиплатформність, можливість використовувати Python на комп’ютерах, ноутбуках, планшетах і смартфонах, велика кількість літератури і навчальних відео значно підвищують імовірність виконання гуртківцями покладених на них завдань.

Керівник гуртка Олександр Бірюля

Змагання з баскетболу

Дні засідання гуртка:

Понеділок

Середа

П’ятниця