Літературно-драматичний гурток

Літературно-драматичний гурток зібрав у своє коло творчих особистостей, для яких поезія, драматургія, пісня, танець є джерелом натхнення у житті. Різноманітні напрямки роботи гуртка розвивають творчі здібності учнів, навички сценічної справи та ораторського мистецтва.

Мета та зміст роботи гуртка – формувати гармонійно розвинену особистість, ознайомлювати та вивчати літературну спадщину українських та зарубіжних письменників, драматургів, поетів.

Під час занять гуртківці під керівництвом Задорожної Наталії знайомляться з творчістю видатних українських поетів класиків та сучасності, аматорів сьогодення; розробляють сценарії та готують сценічні номери для різних виступів перед здобувачами освіти; допомагають у підготовці виховних, інформаційно-розважальних заходів, круглих столів, поетичних читань та ін. Колоритним та різнобарвним є виступи гуртківців, у яких вони вповні демонструють свої вміння, навички декламування, співу, гри на музичних інструментах, сценічної майстерності, мистецтва монологу, діалогу. У реаліях сьогодення популярними стали створення відеороликів з нагоди визначних подій чи святкувань.

Дні засідання гуртка:

Вівторок   

Четвер