Відкритий урок виробничого навчання

20.09.2022
287
19 вересня Тетяна Шелельо, майстер виробничого навчання, провела відкритий урок на тему «Складання облікових реєстрів при нарахуванні заробітної плати, допомоги з тимчасової непрацездатності, відрахувань на соціальне страхування і соціальне забезпечення, утримань із заробітної плати, депонентів і виплати заробітної плати» у навчальній групі другого курсу з професії адміністратор; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія).
Упродовж уроку було використано різні форми та методи роботи. Для актуалізації знань учні підготували творчі роботи у вигляді презентацій на теми «Облік оплати праці», «Нарахування відпустки її облік та оплата», «Нарахування і виплати допомоги при тимчасовій непрацездатності», «Облік утримань із заробітної плати».
У ході розв’язування індивідуальних завдань з нарахування заробітної плати учні удосконалювали практичні уміння і навички. Майстер виробничого навчання пояснювала новий матеріал, демонструючи інструкційні картки, та приклади розв’язування задач. Присутні на уроці представники дирекції та члени методичної комісії відзначили швидкий темп і змістовність уроку, активність учнів.