Всеукраїнський STEM-тиждень – 2024

25.04.2024
121

3D моделювання – це творча сфера з безмежними можливостями для створення візуальних об’єктів. 24 квітня викладач спеціальних дисциплін Денис Воробець та молодь першого курсу міркували про актуальність 3D моделювання як однієї з найдинамічніших сфер сучасної tech-індустрії.

Присутні знайомилися з програмами Tinkercad та Blender. Tinkercad – це безкоштовна, відома своєю простотою у використанні, онлайн-програма для розробок та моделювання 3d-проєктів, електричних схем та програмних кодів. Програма стала популярною платформою створення моделей для 3D-друку. Це «хмарний» ресурс (все зберігається в просторах Інтернету), що не займає місце у комп’ютері користувача. Blender – програма для 3D моделювання, анімації і рендерингу та інших задач у сфері комп’ютерної графіки.

Томаш Русин, учень першого курсу з професії Електромеханік з обслуговування та ремонту лічильно-обчислювальних машин, продемонстрував можливості програми Blender на прикладі створеної ним моделі робота. Цікавим був майстер-клас з 3D друку моделі на принтері.