Засідання педагогічної ради

07.03.2023
323

6 березня відбулося засідання педагогічної ради училища. Члени педагогічної ради розглядали питання діяльності навчально-практичних центрів та ефективність гурткової роботи у 2022/2023 навчальному році.

Пріоритетні завдання, що стоять перед педагогічним колективом у ході профорієнтаційної кампанії, окреслила присутнім директор училища Мирослава Газдик.

Про результати діяльності навчально-практичних центрів: електротехнічних професій «Energy Skills» та металообробних професій «ENGINEERING CENTER», доповідала Валентина Терпай, заступник директора з навчально-виробничої роботи. У ході обговорення було акцентовано увагу керівників центрів на необхідності активізувати роботу з виготовлення продукції, надання освітніх послуг.

Еріка Канчій, заступник директора з виховної роботи, говорила про ефективність роботи гуртків, їх планування, охоплення учнів гуртковою роботою, залучення до занять учнів пільгових категорій, дотримання розкладу № 2, тощо. Керівники  гуртків звітували про роботу у І семестрі 2022/2023 навчального року, презентували результати роботи з учнівською молоддю.