Засідання педагогічної ради

31.08.2023
175

31 серпня відбулося перше засідання педагогічної ради, де розглядалися питання: моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти за 2022/2023 навчальний рік, організація у 2023/2024н.р. освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану, підсумки роботи приймальної комісії. Члени педагогічної ради обговорили та затвердили План роботи училища на новий навчальний рік.

Заступник директора з навчальної роботи Віталій Машіка,   старший майстер Юрій Бабидорич  детально  проаналізували результати навчальних досягнень здобувачів освіти за 2022/2023 навчальний рік.

Директорка училища Мирослава Газдик акцентувала увагу присутніх на основні завдання педагогічного колективу у новому навчальному році, детально зупинилася на особливостях організації освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану.

Заступниця директора з навчально-виробничої роботи Валентина Терпай інформувала про атестацію професій, акредитацію спеціальностей за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр; надала рекомендації щодо оформлення навчально-плануючої документації відповідно до нових стандартів та освітніх програм.

Заступниця директора з виховної роботи Еріка Канчій говорила про організацію виховного процесу, визначила пріоритетні напрямки роботи колективу з молоддю.