Засідання педагогічної ради

19.12.2023
200

18 грудня відбулося чергове засідання педагогічної ради училища, на якому розглядалися такі питання: адаптація здобувачів освіти першого курсу до нових умов навчання; робота педагогічного колективу з національно-патріотичного виховання молоді.

Валентина Мущенко, практичний психолог, Тетяна Лучинець, соціальний педагог, говорили про особливості адаптаційного періоду першокурсників, аналізували результати соціологічного опитування щодо емоційно-психологічного клімату в учнівській спільноті, представляли нові форми роботи з молоддю в сучасних умовах.

Еріка Канчій, заступник директора з виховної роботи, Роман Калинич, голова методичної комісії суспільних дисциплін, Вікторія Янчишин, керівник клубу «Патріот», говорили про актуальність національно-патріотичного виховання молоді, формування національної самосвідомості, акцентували увагу на важливості виховної компоненти у всіх формах освітнього процесу.

Методист Надія Яцкулинець поінформувала присутніх про підвищення кваліфікації педагогічних працівників на онлайн платформах за 2023 рік, представила до ухвалення план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2024 рік.