Засідання педагогічної  ради

21.12.2022
295

20 грудня відбулося чергове засідання педагогічної ради училища, на якому були розглянуті такі питання: про підсумки роботи педагогічного колективу за І семестр та завдання на ІІ семестр 2022/2023 навчального року, про зарахування підвищення кваліфікації педагогічними працівниками за 2022 рік та затвердження Плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році.

Віталій Машіка, заступник директора з навчальної роботи, проаналізував результати навчальних досягнень здобувачів освіти з теоретичної підготовки за І семестр 2022/2023 н.р., порівняв показники успішності з попереднім навчальним роком; звернув увагу на вимоги щодо реєстрації здобувачів освіти випускних груп на державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Юрій Бабидорич, старший майстер училища, у своїй доповіді висвітлив стан навчальних досягнень здобувачів освіти з професійно-практичної підготовки за І семестр поточного навчального року, говорив про роботу виробничих майстерень.

Мирослава Газдик, директор училища, визначила основні завдання, які стоять перед педагогічним колективом у ІІ семестрі 2022/2023 н.р.

Надія Яцкулинець, методист, ознайомила присутніх з результатами підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022 році та Планом підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік.